Фенклуб Пирин СС е основен инициатор за обединението на футбола в Благоевград

Фенклуб Пирин СС  е основен инициатор за обединението на футбола в Благоевград

Феновете на елитния Пирин (Благоевград) стоят в основата на обединението между двата футболни тима в града. Това заяви за радио „Фокус”- Пирин председателят на фенклуб Пирин СС Константин Капчин. Според него ролята на феновете се състои в посредничеството между президентите на двата отбора. Въпреки, че всичко около обединението вече е на път да стане факт, Капчин заяви, че е рано за радост, докато нещата не бъдат и юридически издържани. Той припомни случаят от преди две години, когато всички очакваха на представянето на отбора да видят обединения Пирин, но в последствие се оказа, че такова обединение не е имало. Хубавото според Константин Капчин е, че стадион „Христо Ботев” отново ще се пълни до краен предел за ужас на гостуващите отбори. Разделението на феновете според него е единствената причина стадиона не винаги стадиона в Благоевград да бъде пълен.

Феновете на елитния Пирин (Благоевград) стоят в основата на обединението между двата футболни тима в града. Това заяви за радио „Фокус”- Пирин председателят на фенклуб Пирин СС Константин Капчин. Според него ролята на феновете се състои в посредничеството между президентите на двата отбора. Въпреки, че всичко около обединението вече е на път да стане факт, Капчин заяви, че е рано за радост, докато нещата не бъдат и юридически издържани. Той припомни случаят от преди две години, когато всички очакваха на представянето на отбора да видят обединения Пирин, но в последствие се оказа, че такова обединение не е имало. Хубавото според Константин Капчин е, че стадион „Христо Ботев” отново ще се пълни до краен предел за ужас на гостуващите отбори. Разделението на феновете според него е единствената причина стадиона не винаги стадиона в Благоевград да бъде пълен. 

„За добрите намерения на бизнесмените Николай Галчев, Петър Байкушев и останалите акционери времето ще покаже”, коментира Константин Капчин. Председателят на феновете на втородивизионния Пирин Борис Сукалински, заяви, че довечера на среща с останалите членове ще обсъждат бъдещата съвместна подкрепа на обединения Пирин.
Трагедия! Почина 24-годишен български футболист

Третодивизионният Бдин Видин обяви с огромна тъга, че 24-годишният футболист на клуба Ангел Петров е починал. От клуба изказаха съболезнования на семейството и близките на младия Ачо.

Спартак Варна започва подготовка на 5 януари

Спартак Варна ще започне подготовка на 5 януари с първа тренировка, а ден по-рано към отбора ще се присъедини и треньорът Гьоко Хаджиевски, който пристига от Северна Македония.

ШОК В ПЛОВДИВ! Ботев взима звезда на Локо

Вижте подробности

Арсенал си върна първото място след успех над Брайтън (ВИДЕО)

"Артилеристите" можеше и да изтърват трите точки

Шеф на ЦСКА с новогодишно обещание

Новата година идва с нови предизвикателства, обяви Бойко Величков

Бенин с историческа победа за Купата на африканските нации

Йоан Роше се разписа след рикошет и Бенин записа първата си победа в Купата на африканските нации след 1:0 срещу Ботсвана в мач от Група D.