Фенове на Спартак (Вн) с позиция след ексцесиите

Фенове на Спартак (Вн) с позиция след ексцесиите

Нека преходът бъде плавен, а раздялата — разумна

Фенове на Спартак (Вн) от  “Трибуна Соколъ” излязоха с позиция във връзка с последните събития в клуба.
Привържениците призоваха собственика Павлин Николов за по-плавна раздяла със "соколите", ако вече е взел решение да те оттегли.
 
Позицията:
 
Уважаемо ръководство,
Събитията от последните дни ясно показват, че клубът е достигнал поредния критичен момент, в който неговото съществуване отново е под въпрос.
Всички ние, феновете на този клуб, сме преживели множество болезнени моменти, особено през последните десетилетия. Клубът многократно е бил на ръба на оцеляването, а феновете са били тези, които са го спасявали.
Вмомента хиляди сини сърца са в трескаво очакване да разберат съдбата на отбора, и то в сезон, започнал по обещаващ начин.
 
Обръщаме се към Вас с апел — ако вече сте взели окончателното решение да прекратите финансовата си подкрепа, нека това да не доведе до съмнения относно бъдещето на клуба. Нека се предостави техническо време за намиране на алтернативни източници на финансиране, както и за намиране на подходящи личности, които да поемат ръководни постове. Внезапното оттегляне би довело до поредни тежки години за нашия клуб, който има над 100 години история.
Нека преходът бъде плавен, а раздялата — разумна. Междуличностните различия са неизбежни, но Спартак Варна трябва да стои над всичко!
Алекс Илиев - председател на УС СНЦ “Трибуна Соколъ”
Сергей Петров - Член на на УС СНЦ “Трибуна Соколъ”
Мартен Демирев - член на УС на СНЦ “Трибуна Соколъ”
Красимир Тръпчев - член на УС на СНЦ “Трибуна Соколъ”

Хебър бие шута на Велислав Вуцов

"Гробарите" освобождават треньора си

ЦСКА ще брани петата позиция в Стара Загора

"Червените" гостуват на Берое

Лудогорец вдига титлата пред погледа на Левски

Срещата е днес от 19:30 часа

Ратко Достанич: Играчите ми са герои

Наставникът на Локомотив (София) Ратко Достанич говори след ремито 1:1 срещу Локомотив (Пловдив) на "Лаута"

Душан Косич: Трудно се работи в тази ситуация

Наставникът на Локомотив (Пловдив) Душан Косич говори след равенството 1:1 срещу Локомотив (София) в efbet Лига

Мощен Локо (Сф) изпусна победата на "Лаута"(ВИДЕО)

Безобразен Локо (Пд) стигна с късмет до 1:1

Ботев Пловдив с над 20 милиона лева приходи за 2024 година

Ботев Пловдив е отчел приходи от близо 21 милиона лева през календарната 2024 година, става ясно от годишния финансов отчет на „жълто-черните“

Левски пусна в продажба специалния мърчандайз "Гунди завинаги в сърцата"

Левски обяви пускането в продажба на специална колекция облекла „Гунди завинаги в сърцата"

Загорчич предупредил играчите си да внимават за Талис

Златомир Загорчич заяви, че голмайсторът за ЦСКА 1948 срещу Славия – Талис, има страхотен удар, а „белите“ са коментирали, че трябва да внимават с офанзивния халф