Фенове на ЦСКА стягат нова партия

Фенове на ЦСКА стягат нова партия

Любо оставал, ако клубът се спаси

Част от привържени­ците на ЦСКА са започ­нали сондажи за създава­нето на политическа пар­тия, която да носи абре­виатурата на клуба. В момента текат разгово­ри точно какви думи да бъдат вписани в името, като първата ще е целеустременост. 500 подписа щели да бъдат събрани за много кратко време, а ще се стъпи и на клубовете на привържениците в стра­ната.

Причината е, че през годините запалянковци­те се чувствали излъга­ни от различни полити­ци и искат да влязат в парламента. Едно от ус­ловията ще бъде поло­вината заплата да отива в детско-юношеската школа на клуба.

Очаква се формацията да се появи на бял свят до края на годината, като амбициите не са фокуси­рани върху местните из­бори наесен, а за следва­щите парламентарни. Запалянковците раз­читат, че могат да вкарат голяма група в пар­ламента, с която всички да се съобразяват. Те разчитат на това, че не­зависимо от партийната принадлежност всички ще се обединят около ЦСКА, съощава "24 часа".

Почти сигурно е, че Любослав Пенев ще остане начело на отбо­ра, ако тимът бъде спа­сен. Той вече имал сре­ща с Петър Манджуков, от която излязъл доста доволен. Любо се съгла­си да води „червените" в последните мачове, без да получава заплата, а с формален договор за пред БФС, за да може да бъде картотекиран, както са новите разпоредби.

Днес или най-късно ут­ре се очаква да бъдат из­платени заплатите на играчите и част от адми­нистрацията. Планът за спасение обаче леко е зациклил след изненадваща съ­протива от страна на БФС. Отговорни хора от централата спрели да вдигат телефоните си. ЦСКА разчита един­ствено на изпълкома на БФС, за да запази място­то си в елита. Клубът ве­че е с отнет лиценз, като пострада и „Локо" (Сф).

Петър Манджуков е човекът, който е изплатил дълговете на ЦСКА към Аспарух Никодимов и Георги Илиев-Майкъла, и бившия пре­зидент Александър То­мов няма нищо общо с това.
Алекс Колев с първи гол в Китай

Нападателят донесе победата на своя отбор

"Чашата" на "Армията" вече е затворена (ВИДЕО)

Същевременно продължава монтажът на основите на козирката в сектор "В"

Лудогорец с офанзива за испански нападател

"Орлите" са пратили оферта за футболист на Висла Краков

Цунами: Вярвам, че възстановяването ми ще бъде бързо

Капитанът на Левски получи контузия срещу Апоел Беер Шева

ЦСКА 1948 със сериозна конкуренция за малиец

Дженоа, Рейнджърс и Бърнли искат желан от "червените"

Ялов нападател на ЦСКА вярва, че може да стане национал на Белгия

Аарон Исека даде любопитно интервю

Отлични новини за Левски

Митков и Охене тренират с отбора

ЦСКА 1948 представи двама боливийски национали

ЦСКА 1948 представи боливийските национали Хосе Мартинес и Диего Медина, които вече водят подготовка с "червените".

Левски търси на пожар лек нападател, халф и защитник

Левски ускорява търсенето на нов нападател, който още от началото на лятната селекция е основен приоритет за старши треньора Хулио Веласкес, съобщава "Мач Телеграф".