Феновете на ЦСКА събират 15 000 евро за хореография за вечното дерби

Феновете на ЦСКА събират 15 000 евро за хореография за вечното дерби

Феновете уточняват, че средствата ще бъдат използвани и за нуждите на трибуната

Организираните привърженици на ЦСКА от Трибуна Сектор Г ще подготвят подобаващо шоу за вечното дерби с Левски, което е от последния 30-и кръг в Първа лига.

Феновете уточняват, че средствата ще бъдат използвани и за нуждите на трибуната в останалите важни мачове.

"Армейци,

Както вече многократно заявихме съвсем скоро започват тежките битки за нас и любимия ни отбор. За да бъдем на висота и да покажем отново на всички силата на обединената червена общност стартираме кампания за набиране на средства на стойност 15 000 евро. Искаме да поясним, че сумата не касае само подготовката за следващия мач от редовния шампионат срещу отрочетата на всяка власт, ами и предстоящите дербита и тежки мачове, които ЦСКА ще изиграе през плейофите.

Досега през годините сме показвали неведнъж и дваж на всички у нас, че когато решим да действаме - противодействие няма. След броени месеци очакваме и финалните щрихи на нашия реновиран и истински дом и оттук-нататък нивото, което ще гоним, ще бъде дори по-високо от настоящото, което всички вече добре познавате. Накрая винаги печели най-подготвеният, а ние не обичаме да оставяме нищо на случайността и произвола на съдбата. Ето и начините, по които може да подпомогнете успешната реализация на всички наши цели и идеи:

IBAN: BG93TBIB931010A0CVBS01

БАНКА: TBI Bank

REVOLUT:

+359887626180

PAYPAL:

[email protected]

Закупувайки висококачествен артикул от тук: facebook.com/share/1A2y7KSNvN/

На място във фен-магазина на "Иван Асен"

САМО ЦСКА!", написаха феновете.

Гьоко се колебае за капитана на „соколите“

Треньорът на Спартак Варна Гьоко Хаджиевски се колебае на какъв пост да използва капитана Ангел Грънчов в днешното гостуване на Септември в София

Кокала: Тилата 100% е синя!

Последният треньор, който успя да изведе Левски до титлата, Емил Велев-Кокала е оптимист, че тимът ще удържи преднината си на върха, но призна, че не е харесал играта на „сините“ в дербито с ЦСКА

Бойко Борисов: Политиците трябва да помагаме на спорта, не да се месим

"Поели сме ангажимент за базата в Панчарево", заяви лидерът на ГЕРБ, който посети строежа на "Българска Армия"

Цветомир Найденов разкри кой ще е шампион на България

Спонсорът на ЦСКА 1948 - Цветомир Найденов, подреди крайното класиране в Топ 4 в efbet Лига

Славия гони топ 8 с успех над Монтана

Монтана и Славия се изправят един срещу друг в последния двубой от заключителния 30-ти кръг на редовния сезон в efbet Лига

Септември и Спартак (Варна) в ключов двубой за спасение

Септември София приема Спартак Варна в директна битка за оцеляване в сблъсък от последния 30-ти кръг на efbet Лига