Феновете на Етър бойкотират реванша с Миньор

Феновете на Етър бойкотират реванша с Миньор

Треньорът Сардар Даят хвърля двама контузени срещу перничани

Феновете на Етър ще бойкотират днешния мач ре­ванш за купата с Миньор Перник. Запалянковците са недоволни от управление­то на турските собстве­ници, които вече владеят 66% от акциите на клуба. Това също не се харесва на ултрасите.

Публиката намалява прогресивно с всеки изми­нал двубой. Днес срещу „жълто-черните” се очакват не повече 150-200 души. За сравнение в началото на сезона на домакинските срещи на виолетовите на "Ивайло" идваха над 2500 души. Традиционно привър­жениците ще опънат плакати срещу турския бос фейзи Илханлъ u дясната му ръка - изпълнителният директор Ендер Дурмушев.

Отново куп кадрови проблеми пък ще има треньорът на Етър Сердар Даят за реванша с „чуковете”. Към изгонените и напуснали от началото на сезона 9 футболисти за ма­ча с „жьлто-черните” той няма да може да разчита и на трима от най-новите в отбора - крайните защитници Тико и Касъл, кaкmo и на халфа Махата. Те са с контузии и не са тренира­ли почти цяла седмица. С травми са още Тихомир Трифонов и Четин Садула, но те ще стиснат зъби и ще играят, защото Даят няма кой друг да пусне.

Въпреки това от ръко­водството на клуба заяви­ха, че не са отписали дву­боя с перничани. Няма пос­тавени високи цели в този турнир, но специално за мача с Миньор етърци ще играят за победа, заявиха от клуба. 

Официално: Фратрия взе трио от Спартак Варна

Още нови във варненския клуб

Дунав започна подготовка с двама нови

И трима на проби

ЦСКА с интерес към шведски халф

"Червените" искат футболист на Йостер

ПАОК с оферта за български футболен национал

Гръцкият първодивизионен футболен клуб ПАОК е направил оферта на стойност 400 хиляди евро за привличането на българския национал Симеон Петров.

ЦСКА заминава за лагер в Словения в неделя

През настоящата седмица тимът на ЦСКА ще тренира интензивно на клубната база в Панчарево преди заминаването на подготвителния лагер в Словения, съобщиха "червените" на сайта си.

Майкъл Оуен: Бойко заслужава "Златна топка" за ветерани (ВИДЕО)

Легендата поздрави лидера на ГЕРБ за 66-ия му рожден ден

Стоичков вече е футболист на Септември София

Септември привлече халфа Стоян Стоичков, потвърдиха от клуба от София.

Български национал е сред трансферните цели на ЦСКА

Има предварителни разговори със Симеон Петров, който е футболист на унгарския Фехервар.

Легия и Партизан чакат Левски в Лига Европа

Жребият е в 16,00 часа