Феновете на Левски: Да превърнем хаоса в ред

Феновете на Левски: Да превърнем хаоса в ред

Във връзка с уникалното безумие дербито между Левски и ЦСКА от 17:45 часа да се играе в работен ден (петък, 28 октомври), Националният клуб на привържениците на Левски излезе с призив към сините фенове, който публикуваме без редакторска намеса

Във връзка с уникалното безумие дербито между Левски и ЦСКА от 17:45 часа да се играе в работен ден (петък, 28 октомври), Националният клуб на привържениците на Левски излезе с призив към сините фенове, който публикуваме без редакторска намеса:

Важно уточнение и голяма молба за дербито!

Както знаете, нашата основна цел е Сектор Б да върви напред в своето развитие. Работим затова с пълни сили и на максимални обороти. Нуждаем се обаче и от вашата помощ, съдействие и разбиране.

Както Ви е добре известно, поради редица тъпанарски съображения, дербито ще се играе в петък от 17:45 ч. Нормалният работен ден на обикновения българин свършва около 17:30, дори 18:00 ч., и хората със сигурност ще бързат да се насочат към стадион „Васил Левски”.

За да не става задръстване и блокиране по входовете в секундите преди началото, в резултат на което много хора да изпуснат половината полувреме, умоляваме тези, които са от рано около стадиона, да влязат в Сектор Б преди 17:15 ч. Нека бъдем в услуга на нашите събратя по идея, нека започнем да се уважаваме. Една бира по-малко за вас или 5 левскари повече в Сектор Б. Кое избирате!?

Нека започнем да действаме организирано, да превърнем хаоса в ред. Това е единственият начин да вървим напред! А и всеки, който реши да отложи влизането си за последните секунди, рискува да изтърве голямото шоу...

То ще ни чака в Сектор Б! Уверяваме ви!

Призоваваме всички левскари към синя окупация! Левски докрай!

Национален клуб на привържениците на Левски
Косич определи групата на Локо Пд за финала за Купата

Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Душан Косич определи група от 21 футболисти за финала за Купата на България срещу ЦСКА, съобщиха от клуба. 

Наше момче с две победи в Европейския шампионат по мотокрос

Българският талант в мотокроса Дани Цанков записа пореден успех в BMU европейския шампионат по мотокрос.

Славия - Монтана с променен час за заключителния кръг

БФС с решение по молба на “Нова Броудкастинг груп”

Хърватин в Левски сравни “сините” с Хайдук “Сплит”

“В цялата страна е най-обичаният и популярен отбор”, заяви защитникът

Спартак (Варна) зове за подкрепа във “финала” с Локо (София)

“Соколите” се нуждаят от задължителна победа в заключителния кръг от efbet Лига

Молдова не повика опитните си футболисти за мача с България

Двубоят в Кишинев е на 5 юни