Феновете на Славия призоваха Какалов да се извини за наплютото знаме

Феновете на Славия призоваха Какалов да се извини за наплютото знаме

„Белите” излязоха с декларация срещу дългокосия стрелец

Феновете на Славия излязоха с декларация по повод заплахите на футболиста на Видима Георги Какалов, че ще съди бял запалянко за клевета. Както е известно, след мача между двата тима от 12-ия кръг на "А" група между Славия и Видима (1:1) фенове на белите атакуваха Какалов с обиди. Причината бе в случка от преди няколко години, разиграла се на стадион "Христо Ботев" в Пловдив.

Декларация на Националния клуб на слависта

Какалов да се извини за гаврата със Славия!

Прочетохме заканите на футболиста Георги Какалов, че щял да съди фен на Славия заради обиди след мача с Видима-Раковски в София. Без дори да се замисли, че реакцията на феновете на домакините срещу него е съвсем оправдана и за нея си има основателна причина.

Какалов явно е получил амнезия, като казва, че никога не е плюл върху знаме на Славия. Затова му припомняме – става дума за мача за Купата на България между Ботев и Славия в Пловдив на 12 декември 2007 г., завършил 4:2 за домакините.

Тогава въпросният играч с къса памет беше резерва и не влезе в игра. Но докато загряваше мина покрай знамената на агитката на гостите и демонстративно се изплю върху едно от тях и върху трибагреник до него, на който бе изписан сайта на Националния клуб на слависта. Дори направи движение, че ще си свали гащите, за да уринира отгоре.

Това разгневи публиката на гостите, която го освирква до края на двубоя. Цялата случка се разигра пред доста свидетели от феновете на Славия, които са готови да свидетелстват в съда.

Разбрахме, че играчът с амнезия прави опит да скъса с предишния си скандален имидж. Поне визуално това наистина е така. Ако иска обаче да задълбочи този процес и наистина да му повярваме, че е искрен в това свое намерение, нека се извини на Славия и славистите за постъпката си на 12 декември 2007. Да не говорим, че това, което направи тогава, би трябвало да заинтересува прокуратурата. Защото обругаването на националните символи е престъпление във всяка една страна на света.

Ето затова Георги Какалов определено не е сред любимците на публиката на Славия.
Генчев призна: Левски беше по-добър

Старши треньорът на Локомотив София - Станислав Генчев, призна, че Левски е бил по-добрият отбор

Веласкес: Левски трябваше да реши по-рано мача с Локо (Сф)

„Считам, че победихме заслужено.“

Радослав Кирилов: Не спряхме да вярваме, трябва да играем така и срещу Лудогорец

„Доста изстрадана победа, макар че според мен заслужавахме да спечелим по-категорично.“

Фенове прекъснаха дербито Локо (Сф) – Левски

Това ще доведе до нови финансови санкции

Георги Иванов и кметът на Бургас откриват утре реновиран стадион

Спортното съоръжение ще предостави модерни условия за детско-юношески футбол и масов спорт

Славия обяви групата за мача с ЦСКА 1948

Старши треньорът на Славия Златомир Загорчич определи групата за гостуването на ЦСКА 1948, което е предпоследния мач от 8-ия кръг на efbet Лига

Димитър Илиев: Заслужавахме победата

Офанзивният футболист на Локомотив Пловдив Димитър Илиев даде своето мнение след края на мача срещу Лудогорец от осмия кръг на efbet Лига, завършил при резултат 1:1

Мота: Не бяхме себе си през първото полувреме

Треньорът на Лудогорец – Руи Мота, заяви след 1:1 срещу Локомотив Пловдив, че неговият тим не е приличал на себе си в хода на първата част, след която изоставаше в резултата

Сърбин спаси Лудогорец с фамозен гол на "Лаута"(ВИДЕО)

Станич вкара в 95-та минута за 1:1