Феновете на ЦСКА могат да купуват и днес билети за мача с Литекс

Феновете на ЦСКА могат да купуват и днес билети за мача с Литекс

Касите ще работят до края на първото полувреме, билет за сектор А струва 10 лева, за В - 7

ЦСКА съобщава на своите фенове, че и днес могат да закупят билети за мача с Литекс. Касите на „Армията”, до фен магазина  и "Спортна София" са с работно време от 12:00 до 20:45 часа.
 
Закупен билет не се връща на касите, независимо от това дали феновете ще бъдат допуснати до стадиона. Ще бъдат взети и допълнителни мерки при пропускателния режим за влизане на стадиона. Фенове, които са във видимо нетрезво състояние няма да бъдат допуснати. Децата до 14 годишна възраст трябва да имат попълнена декларация от родител и да бъдат с придружител на спортното събитие.    
 
Цени на билетите:
-         сектор А – 10 лева
-         сектор В – 7 лева
-         сектор Б ( гости) – 7 лева
 

Желаещите да наблюдават мача от  VIP-ложата могат да закупят билет от административната част на „Армията”, на 1-ия етаж, 4-та стая днес о края на работния ден (17:00 ч.). Цената на пропуска е 50 лева, която включва безплатни напитки и кетъринг.

Веласкес даде 3 почивни дни в Левски

"Сините" отново без контрола

Черно море уреди контрола

Черно море и Добруджа ще спазят традицията да се срещнат в контролен мач в паузата на първенството.

Още двама отпаднаха от националния отбор

Изненадваща повиквателна изпрати Александър Димитров

Левски чества годишнина от паметен мач

Левски чества годишнина от един от най-великите си мачове. Преди 60 години "сините", водени от Георги Аспарухов се изправят срещу Бенфика, воден от Еузебио.

Рибарски обяви състава на България за мачовете с Унгария и Франция

Селекционерът на България U19 Атанас Рибарски обяви списъка с футболисти, на които ще разчита за предстоящите европейски квалификации от Група 2.

Без контроли за Спартак Варна по време на паузата

Отборът на Спартак Варна няма да играе приятелска среща по време на паузата за националните отбори. Тимът ще наблегне на тренировките.

Два дни почивка в ЦСКА

Христо Янев даде команда "свободно" след успеха над Левски

Бившият защитник на Севлиево Марко Веселинович е пред завръщане у нас

В момента той преговаря с два клуба

Дунав и Фратрия в битка за челото във Втора лига

Дунав и Фратрия се изправят един срещу друг в директен сблъсък за челните позиции във Втора лига.