Френски съдия свири на България срещу Северна Ирландия

Френски съдия свири на България срещу Северна Ирландия

Французинът Жером Брисар беше назначен от УЕФА да ръководи утрешното гостуване на футболните национали в Северна Ирландия

Французинът Жером Брисар беше назначен от УЕФА да ръководи утрешното гостуване на футболните национали в Северна Ирландия.

Мачът на стадион "Уиндзор Парк" в Белфаст е от четвъртия кръг на Лига С, група 3 на турнира Лига на нациите. Началният час на двубоя е 21,45.

Брисар ръководи мача от турнира Лига Европа между Лудогорец и Славия (Прага), завършил 0:2 на 25 септември.

Негови помощници в предстоящия двубой ще бъдат Бенжамен Паже и Алекси Оже, а четвърти съдия ще бъде техният сънародник Матийо Вернис. Отговорниците за системата за видеоповторения (ВАР) също са французи. Главен съдия на ВАР е Ерик Вателие, а негов асистент – Бастиен Дешепи.

Делегат на УЕФА ще бъде Александер Грубер (Австрия), а съдийски наблюдател – Михал Бенеш (Чехия).

ЦСКА ще изиграе пет проверки по време на паузата

От ЦСКА публикуваха зимната програма на тима на Христо Янев

Найденов: Флорентино Перес щеше да щурее, ако беше на мое място

Финансовият благодетел на ЦСКА 1948 Цветомир Найденов отново се оплака от съдийството във "Фейсбук"

Президентът на БФС Георги Иванов взе участие в пленарната сесия на постоянните комисии на ФИФА

Президентът на Българския футболен съюз Георги Иванов взе участие в пленарната сесия на постоянните комисии на ФИФА, която се проведе в Катар

ЦСКА с втори трансферен удар преди Коледа!

"Армейците" взимат защитник от Португалия

Пуснаха билетите за Берое - Лудогорец

Билетите за отложената среща от шести кръг на футболната efbet Лига между Берое и Лудогорец в Стара Загора вече са в продажба, съобщиха домакините на двубоя

Денвър победи Хюстън след продължение за пети пореден успех в НБА

Вижте резултати от НБА

Нападател на Монтана се оперира

Нападателят на Монтана Владислав Цеков премина успешно медицинска манипулация в понеделник, информира от клуба

Сангаре с благотворително участие в Мали

Централният нападател на Левски Мустафа Сангаре взе активно участие в благотворителен футболен мач, организиран в Мали

ЦСКА взима още едно крило от Южна Америка

ЦСКА опитва да уреди второ крило от Южна Америка преди трансферния прозорец да е отворил официално