Футболният тим на ЦСКА - №1 при "червените" за 2014 г.

Футболният тим на ЦСКА - №1 при "червените" за 2014 г.

"След 28 февруари битката ще е много тежка. Имаме 13 мача – 13 финала", каза Александър Тодоров

Футболният отбор на ЦСКА беше избран за най-добър за изминалата година. Това се случи по време на ежегодната церемония по награждаване на най-заслужилите спортисти към Обединени спортни клубове ЦСКА.



Всички на "Българска Армия" обаче се надяват през лятото да вдигнат по ценен трофей, а предстоящата битка за титлата в "А" група бе определена от изпълнителния директор на "армейците" Александър Тодоров по следния начин: "След 28 февруари битката ще е много тежка. Имаме 13 мача – 13 финала. По една или друга причина останахме сами срещу всички".



На церемонията, на която присъстваха и представители на СК Левски, награди получиха още волейболният ЦСКА за най-добър женски отбор през 2014 г., Михаил Таков за най-добър треньор. Статуетките за най-добри спортисти през изминалата година взеха самбистите Борислав Борисов и Мария Оряшкова.

Официално: Локомотив (Пловдив) с девето ново попълнение

Крилото е юноша на Левски и подписа за 2 години

Асоциацията на съдиите по футбол в България и Съдийската комисия към БФС стартират нов международен проект

Информацията за проекта вече се представя пред реферите от ранглистата на БФС

ЦСКА започва утре подготовка за старта на сезона

Вижте програмата на „червените“ до неделя

Спартак (Варна) трепери за звездата си

Панамецът е обвързан със варненския тим до 30 юни 2027 година

ЦСКА предлага рекордна заплата на израелски национал

27-годишният халф в момента е свободен агент

Томова се изкачи с шест места в световната ранглиста

Първата ракета на България при жените Виктория Томова се изкачи с шест места в световната ранглиста сингъл на Женската тенис асоциация (УТА) след края на Откритото първенство на Великобритания.

Цветомир Найденов обяви още един трансфер

ЦСКА 1948 продължава да работи на трансферния пазар през това лято.

Ботев Враца обяви трансфера на нападател

От Ботев Враца обявиха привличането на нападателя Аймен Суда, който вече има сериозен опит по българските терени. 

Разцепление в Ботев заради Керкез

Феновете на Ботев Пловдив водят сериозен спор как да бъде посрещнат треньорът Душан Керкез на мача с ЦСКА в събота