Галчев: Ако се играе и свири честно, ЦСКА е шампион с разлика

Галчев: Ако се играе и свири честно, ЦСКА е шампион с разлика

„Левски и Лудогорец ги виждам назад, първото място е за ЦСКА”

Бившият капитан на ЦСКА Борис Галчев заяви, че армейците са най-добрият отбор в първенството и ако всичко е нормално, трябва да завършат на върха.

"Тази година ЦСКА е шампион, няма кой да го спре. Така ги виждам нещата - най-добрият отбор са. И ако се играе и свири честно, ЦСКА ще е шампион, даже с разлика. Левски и Лудогорец ги виждам назад, под първото място. То е за ЦСКА", категоричен бе халфът на Септември Сф пред BiT.

"Бранеков и Дани Георгиев напуснаха Септември,  но това си е преценка на треньора  и  ръководството. Аз скандал с Ники Митов нямам. Елате на тренировка, ако имам някакъв конфликт с Митов, ще ви черпя каквото искате в продължение на месец. Всеки президент си дава парите и сам преценява кой треньор да сложи. А за освободените - съгласувано е между президента и треньора”, посочи Галчев.

Ради Цонев става свободен агент

Халфът Радослав Цонев няма да продължи да играе за врачанския Ботев, информира Дарик радио

Черно море създава убийствена конкуренция

С привличането на опитния Александър Колев Черно море създава убийствена конкуренция на върха на атаката, тъй като на този пост могат да бъдат използвани също Селсо Сидни и Георги Лазаров

Официално: ЦСКА привлече бранител от Ботев (Враца)

ЦСКА представи трето ново попълнение

Роберто Мартинес похвали съдията срещу Хърватия

Националният селекционер на Португалия - Роберто Мартинес, похвали многобройните намеси на ВАР по време на мача с Хърватия, спечелен от "мореплавателите" с 2:1

Силен трансфер за ЦСКА до часове

Носителят на Купата на България ЦСКА е направил важна крачка в опита си да подсили състава преди началото на новия сезон.

Марез се отказа от националния отбор на Алжир

Капитанът на Алжир Рияд Марез заяви, че е изиграл последния си двубой за националния отбор