Галчев: Още имам договор с Ботев (Пд)

Галчев: Още имам договор с Ботев (Пд)

Любопитното е, че именно Стойчо Младенов изгони халфа от ЦСКА преди година и половина

Халфът Борис Галчев, който е много близо до преминаване в ЦСКА, разкри пред "Меридиан Мач" защо все още не е подписал с „червените". "Имам действащ контракт с Ботев (Пловдив). Така че няма как в момента да подпиша с ЦСКА или с някой друг клуб", заяви Галчев. 

 
Както е известно, той вече не попада в плановете на треньора на Ботев Станимир Стоилов и заради това най-вероятно в първите дни на 2014 г. ще разтрогне договора си с пловдивчани. Галчев вече е провел разговори с ръководството на ЦСКА и старши треньора Стойчо Младенов и след като стане свободен агент, веднага ще парафира с "червените". 
 
Любопитното е, че именно Стойчо Младенов изгони халфа от ЦСКА преди година и половина. Първо той игра 6 месеца в Динамо (Букурещ), а в началото на 2013 г. премина в Ботев. В последните месеци обаче Галчев се превърна в резерва и изгуби доверието на своя треньор.
 
Валверде пое вината за отпадането на Уругвай

Халфът на Реал Мадрид и лидер на националния отбор на Уругвай Федерико Валверде се извини на футболните фенове в страната си за това, че тимът отпадна още в груповата фаза

Черно море отпрати африканец

Черно море се отказа от услугите на Софиан Балул

Ради Цонев става свободен агент

Халфът Радослав Цонев няма да продължи да играе за врачанския Ботев, информира Дарик радио

Черно море създава убийствена конкуренция

С привличането на опитния Александър Колев Черно море създава убийствена конкуренция на върха на атаката, тъй като на този пост могат да бъдат използвани също Селсо Сидни и Георги Лазаров

Официално: ЦСКА привлече бранител от Ботев (Враца)

ЦСКА представи трето ново попълнение

Роберто Мартинес похвали съдията срещу Хърватия

Националният селекционер на Португалия - Роберто Мартинес, похвали многобройните намеси на ВАР по време на мача с Хърватия, спечелен от "мореплавателите" с 2:1