Гъргоров: Надявам се ЦСКА да стане шампион

Гъргоров: Надявам се ЦСКА да стане шампион

Бадема е в България от месец и не знае дали ще остане в китайския Шъдзяджуан на Ясен Петров

Бившият капитан на ЦСКА Емил Гъргоров говори за бъдещето си пред "Тема Спорт". Той коментира и шансовете на армейците да вдигнат 32-ра шампионска титла в края на сезона. Баде­ма е в България от близо ме­сец насам, след като него­вият Шъдзяджуан с треньор Ясен Петров и съотборник Георги Илиев се класира в местния елит. Офанзивният халф обаче по всяка вароятност няма да остане в клуба и през следващата година.

"Договорът ми с Шъдзяд­жуан изтича на 15 януари. Ще пътувам до Китай, за да се срещна с ръководството. Ще обсъдим моето бъдеще, но не мога да кажа какво ще предприема през следващата година. Възможно е да остана, възможно е и да на­пусна. Още е рано да говоря със сигурност. Ще мисля сери­озно през този въпрос в пър­вите дни на януари", заяви Гъргоров.

Той не пропусна да комен­тира и оспорваната битка за титлата в А група:

"Следя първенството, интрига не липсва. ЦСКА се превърна в основен претендент за тит­лата, което няма как да не ме радва. Щастлив съм от успехите на отбора. Есте­ствено, че се надявам ЦСКА да стане шампион. Вярвам в това, защото знам кой стои зад състава. Стойчо Младе­нов си знае работата пер­фектно и съм убеден, че ще изведе ЦСКА до титлата. И той, и момчетата го заслу­жават", добави Бадема.

"Годината бе изключител­на за клуба. Завършекът бе подобаващ и се радвам, че нещата изглеждат добре. Дано и през пролетта възхо­дът да продължи. Искрено желая успех на ЦСКА", каза още Гъргоров.

Той си тръгна от "Армия­та” през лятото със. скандал, след като влезе в остър спор с шефовете Томов и Тодо­ров. След това Бадема пре­мина в Шъдзяджуан, където се представи със значителен успех през есента. 
Разцепление в Ботев заради Керкез

Феновете на Ботев Пловдив водят сериозен спор как да бъде посрещнат треньорът Душан Керкез на мача с ЦСКА в събота

ЦСКА си хареса ляв бек от кипърското първенство

ЦСКА проявява интерес към левия бек на Арис Лимасол – бразилеца Кажу, съобщава профил в платформата Х, специализиран в кипърския футбол.

Агентът на Бусато и Кордоба се срещна с Нога

Агентът на двама от чуждестранните футболисти на ЦСКА е провел среща със спортния директор Пауло Нога.

Левски вдига тавана на заплатите

"Сините" искат да угодят на Хулио Веласкес.

Цунами започна рехабилитация

Капитанът на Левски Вендерсон Цунами започна рехабилитация на дясното си коляно.

ЦСКА форсира привличането на крило

ЦСКА ще направи лек завой в селекционната си стратегия и ще форсира привличането на флангови нападател

Вутов и Виячки стреснаха Тунчев

Очертаващо се пътуване до Фарьорските острови може да създаде куп главоболия на Арда

Илиан Илиев и Делова на линия за „Колежа“

Халфът на ЦСКА Илиан Илиев ще бъде на разположение на треньора Душан Керкез за гостуването на Ботев Пд от първия кръг на първенството, пише „Тема Спорт“.

Левски си хареса Димо Кръстев

Защитникът е попаднал в полезрението на Левски