Генчев: Искам да ни връчат титлата и във вестниците на следващия ден да пише "Левски успя!"

Генчев: Искам да ни връчат титлата и във вестниците на следващия ден да пише "Левски успя!"

"Уча се от критиците", каза треньорът на "сините"

Старши треньорът на Левски Станислав Генчев даде специално интервю пред "Спортен нюзрум" на бТВ. Той си пожела да му бъде връчена титлата пред пълен стадион през май следващата година, а медиите да направят обзор на "синия" сезон с "Левски успя!". Наставникът отписа ЦСКА  от борбата за титлата. Пред "Спортен нюзрум" на бТВ 43-годишният специалист коментира:

"Имах няколко срещи с Наско Сираков и Даниел Боримиров преди да си стиснем ръцете. Те са останали впечатлени от начина, по който играеше Крумовград. За мен дисциплината и постоянството са много важни. След това идват и високите цели. Говорихме доста неща, свързани с футбола - системи на игра, начин на подготовка, начин на водене на мачовете", коментира той.

"В Левски след една грешна стъпка, се появяват критици. Уча се от тях. Значи нещо не сме направили, противникът е бил по-добър от нас. Не се притеснявам от критиките. Не бягам от тях", увери Генчев и потвърди, че титлата е напълно реалистична цел пред Левски.

"Ние сме отбор на три месеца, с нова схема на игра. През втория полусезон и след още една подготовка, ще играем още по-добре, ще надградим физически и тактически", допълни още Генчев.

Според него Лудогорец, ЦСКА 1948, Ботев (Пловдив) и Черно море ще са основните конкуренти на левскарите за първото място.

"Не смятам че отбор, записал от първите си 6 мача 5 загуби, може да се пребори за титлата", каза Генчев, визирайки катастрофалния старт на ЦСКА в efbet Лига.

А какво би искал да пишат медиите за отбора му през май 2025 г.?

"Първо искам да стадионът да е пълен, да ни връчват титлата и във вестниците на следващия ден да пише "Левски успя!", завърши "синият" старши треньор.

Новата цел на ЦСКА - Лумбард Делова

Бранителят е цел на редица отбори

Още добри новини за Керкез

Джеймс Ето’о вече тренира с топка

Феновете на Левски "свалиха" сайта на "сините"

Огромен интерес към билетите за Унгария

ОФИЦИАЛНО: Мартин Петков подписа с Ботев Враца

Доскорошният нападател на Локомотив Пловдив – Мартин Петков подписа договор с Ботев Враца

ОФИЦИАЛНО: ЦСКА обяви трансфера на Дейвид Сегер

Шведският полузащитник Дейвид Сегер вече е футболист на ЦСКА, съобщиха официално от клуба

Ботев (Пд) представи нов екип (ВИДЕО)

Цената на тениската е 89 лева

Ботев (Пд) обяви нови 2 контроли

Тимът на Николай Киров среща Марица и Берое

БФС и ELITBET удължават партньорството си до 2028г.

Българският футболен съюз и компанията ELITBET, която от миналото лято е официален спонсор на Трета лига, постигнаха споразумение за удължаване на партньорството си

ОФИЦИАЛНО: Наумов разтрогна с Крит, запътва се към Ботев Пловдив

Българският вратар Даниел Наумов направи важна крачка, свързана с очаквания му предстоящ трансфер в Ботев Пловдив