Генчев намекна, че може да хвърли оставка

Наставникът на Локомотив София беше много разочарован след мача срещу ЦСКА 1948

Наставникът на Локомотив София Станислав Генчев заяви, че утре сутринта ще вземе решение относно своето бъдеще.

"Железничарите" претърпяха разгром с 0:6 от ЦСКА 1948 в efbet Лига, което вбеси феновете на отбора. След края на мача на стадиона в столичния квартал "Надежда" се разиграха грозни сцени, като част от запалянковците на "червено-черните" опитаха да щурмуват официалната ложа.

"Нормално е нервите да вземат връх. След такава унизителна загуба всички сме нервни, никой не е очаквал подобен сценарий на мача и такава унизителна загуба. Ще преспим и ще видим утре сутринта как ще продължим. Нормално е да има недоволни и да искат оставка, след 0:6 на собствен терен. Както казах, утре сутринта ще взема решение.

Може би вторият им гол малко пречупи футболистите, третият гол в началото на второто полувреме окончателно реши мача. Първото полувреме не стояхме чак толкова лошо и нищо не подсказваше, че резултатът може да бъде 0:6. Съдията не е повлиял по никакъв начин", каза 41-годишният специалист.