Генчев обеща: Ще започнем първенството с победа (ВИДЕО)

Генчев обеща: Ще започнем първенството с победа (ВИДЕО)

"Търсим централен защитник", заяви той

Старши треньорът на Левски Станислав Генчев сподели впечатленията си от контролата срещу Макаби (Нетаня), завършила 2:2. Наставникът на “сините” е доволен от проведената подготовка и изрази увереност, че тимът ще стартира новия сезон в efbet Лига с победа.

“Изключително добра проверка. Противникът е отлично окомплективан състав и играе по начин, по който ще играят съперниците ни в България. Доволен съм от създадените положения, но отново пропуснахме повечето от тях с лека ръка”, коментира Генчев.

“Допуснахме две много груби грешки в защита и те бяха наказани. Имаме време да поработим над това през седмицата. В ДНК-то на Левски е да се бори и да не се предава, независимо от резултата. Публиката ни подкрепя и сме длъжни винаги да преследваме победата. Понякога резултатите ще ги има, друг път - не, но ние трябва да се борим”, подчерта треньорът на Левски.“Имаме напредък в доста отношения. Не ми харесва, че правим много пропуски. Създаваме ситуации, които не развиваме докрай. В защита направихме тактически грешки, които ги нямаше в предишните мачове”, констатира Генчев.

“Доволен съм от включването на Сангаре. Той е назад с подготовката, но му дадохме 20 минути, за да усети атмосферта. Икена трябваше да си извади виза и не беше в България, заради което пропусна няколко тренировки. Иначе той е по-напред кондиционно. Като цяло сме готови за старта на първенството и ще започнем с победа”, добави Станислав Генчев.

 

Официално: Ботев (Пловдив) представи Асен Чандъров

Асен Чандъров е второто ново попълнение в лятната селекция на Ботев (Пловдив), съобщиха от клуба. 

Близо 50 деца се включиха в кастингите на Академия БФС в Бургас и Варна

Кастингът в Бургас се проведе на 11 юни, а днес селекционната кампания продължи в Морската столица

Селтик цака Левски за халф

24-годишният футболист, който играе за Астана в Казахстан, е желан от шотландския гранд

ЦСКА 1948 привлече боливийски халф

Той е на 25 години и "червените" са първият му европейски отбор

Септември обяви първо ново попълнение

Футболният Септември (София) обяви първото си ново попълнение за лятото, привличайки централния полузащитник Божидар Пенчев от Ботев (Враца).

Феновете на Спартак Варна събраха над 22 000 евро за автобус на отбора

Кампанията на феновете на Спартак Варна за набиране на средства за закупуване на автобус за представителния тим е на финалната права.