Генчев: Победата можеше да е по-изразителна

Генчев: Победата можеше да е по-изразителна

"Стояха добре до момента, в който допуснахме гола и бяхме наказани"

Старши треньорът на Левски Станислав Генчевв коментира победата на сините с 2:1 над Арда в мач от 10-ия кръг на шампионата, играл се на „Герена“.

„Мача го започнахме по най-добрия начин. Натиснахме противника в неговата половина, създадохме едно голово положение, стигнахме до дузпа. Стояха добре до момента, в който допуснахме гола и бяхме наказани. Там бяхме леко разконцентрирани", посочи той.

„През цялото второ полувреме контролирахме мача и създадохме доста голови положения. Бяхме наградени с второ попадение. Съжалявам, че допуснахме гол на нашия стадион и победата не е по-изразителна. Напълно заслужена победа за нашия отбор. През цялата седмица се подготвяхме за такъв начин на игра на противника с трима централни защитници. Ние можем да играем срещу всяка система на игра. В тези мачове излизаме победители. Благодаря за подкрепата на нашите фенове, които ни подкрепяха от първата до последната минута“, каза още Станислав Генчев.

Петко Панайотов: Шлифован съм в школата на ЦСКА

Халфът на ЦСКА и младежки национал Петко Панайотов, говори пред медиите след церемонията на ОСК ЦСКА за 2025-а година, на която 20-годишният футболист бе отличен с приза „Най-добър млад футболист“.

Англичанин свири реванша на Лудогорец с Ференцфарош

Крис Кавана получи наряд от УЕФА за реванша от плейофите в Лига Европа между Ференцварош и Лудогорец.

Левски пусна на търг екипите от Суперкупата

От Левски обяниха, че клубът пуска на търг екипите от мача за Суперкупата срещу Лудогорец, загубен с 0:1. Събраните средства от наддаването клубът ще инвестира в ремонта на съблекалните на ДЮШ.

Левски с открита тренировка преди домакинството на Локомотив София

Футболистите на Левски ще проведат открита тренировка в сряда преди мача си с Локомотив София от 23-тия кръг на Първа лига, съобщиха "сините" на официалната си страница.

ЦСКА награди най-добрите си спортисти и треньори за 2025 г.

"Отбор на годината" е мъжкият тим по хокей на лед

Ботев (Пд) представи бивш играч на Бенфика

Карлос Меоти парафира с "жълто-черните"