Генчев прекроява състава на Левски за мача с Дунав

Генчев прекроява състава на Левски за мача с  Дунав

Треньорът на Левски Станислав Генчев ще направи поне две промени по състава си за днешното домакинство на Дунав Русе

Наставникът на сините няма да може да разчита на Карлос Охене, Асен Митков и Майкон.

Ганаецът днес ще претърпи операция на коляното и се очаква да бъде готов за старта на подготовката. Младежкият национал и бразилецът са с контузии в глезена и отпадат от сметките на 43-годишния специалист. Една от дилемите пред Генчев е на кого да заложи пред защитата. В последния мач срещу Крумовград (2:0) в тази зона действаше Асен Митков, а днес опциите са две – Цунами или Клемент Икенна. По-скоро изборът ще падне върху нигериеца, а капитанът ще влезе отново в ролята на ляв халф-бек.

Друга от въпросителните е дали Станислав Генчев пак ще заложи за партньор на Алекс Колев на Преслав Бачев. 18-годишният нападател стартира за първи път като титуляр при успеха над Крумовград и се понрави с представянето си, като не е изключено отново Мустафа Сангаре да остане на резервната скамейка. Съществува вариант и Патрик-Габриел Галчев да започне сред титулярите, записвайки своя мач №100 със синята фланелка. При това положение Алдаир ще остане на пейката. Има опция и двамата да са на терена, тъй като българинът може да действа отляво, а в средата на терена да бъде преместен Цунами.

Тема Спорт

Стамен Белчев махна четирима от Септември

Каре чужденци се раздели с "виненочервените"

Падт: Ще мислим за Динамо Минск след последната контрола

Вратарят на Лудогорец Серджио Падт даде своето мнение след края на приятелската срещу с Копенхаген, завършила при резултат 0:0

Руи Мота: В един момент тези положения ще се превърнат в голове

Старши треньорът на Лудогорец Руи Мота сподели мнението си след нулевото равенство с Копенхаген

Керкез доволен въпреки поражението

Имахме доста ситуации, обясни специалистът

Лудогорец не се даде на Копенхаген - 0:0 (ВИДЕО)

"Орлите" изпуснаха победата в края на мача

Славия излъга Локо Пловдив с 1:0 в края

Славия победи с 1:0 Локомотив (Пловдив) в контролна среща, играна в Симитли

Първо в NS: Ботев (Пд) уреди опитен халф

"Канарчетата" продължават със спешната селекция

Президентът на Хебър: Целта ни е връщане в елита

Президентът на Хебър Валентин Василев обясни причината за треньорската смяна в отбора

Ботев (Пловдив) представя утре новия си треньор

Николай Киров ще даде първата си пресконференция след завръщането си