Генчев: Справедливо равенство

Генчев: Справедливо равенство

"Условията бяха много тежки", заяви треньорът на Локо София

Старши треньорът на Локомотив София - Станислав Генчев, коментира нулевото равенство с Ботев. 

"Мисля, че се представихме на едно добро ниво. Все пак условията бяха много тежки. Имаше и прекъсване заради осветлението, нещо нетипично, дори сега когато си говорих с треньора на домакините му казах, че най-големият успех за двата отбора е, че завършваме без контузени играчи. Равният резултат е справедлив", сподели той.

"Не мога да кажа, че е настъпила промяна. Планът продължихме да си го следваме, по-скоро не беше приятно за футболистите, дълга пауза, трябваше да загряват наново, теренът пзамръзна. Беше трудно да се играе второто полувреме", допълни Генчев. 

"Винаги е добре, когато познаваш един треньор и неговите изисквания. Успяхме през подготовката да ги разпознаем колкото можахме. Сашо спаси днес всичко, което можеше да спаси. На пръв поглед доста чисти ситуации за Ботев, три ако не се лъжа, и явно тази конкуренция му се отразява добре. Целта ни беше да засилим конкуренцията, когато има такава - качеството на отбора се повишава", заяви треньорът на "железничарите".

"Той се представи още на подготовката много добре, никой не му е подарявал титулярното място. И в следващия мач срещу Септември отново ще разчитам на него", разкри той относно Лука Иванов.

"Във всеки един мач ние излизаме за победа, още повече, когато сме домакини. Септември са зад нас и това може да изглежда като задължителен мач за нас, но не трябва да се заблужаваме. Септември имат сериозно израстване, откакто Светльо Петров ги пое. Имат мач с Арда сега, ще ги изгледаме. Трябва да се възстановим добре", завърши Станислав Генчев.

Пирин стартира подготовка, чака шестима на проби

В първата тренировка участие взеха 24 футболисти

Вихрен започна с трима нови и двама на проби

Новакът във Втора лига чака и двама бразилци

Черноморец Бургас взе бивш нападател на ЦСКА

Калоян Кръстев подписа с "акулите"

Илиян Филипов зададе 16 въпроса към шефовете на Ботев (Пд)

Вижте какво написа той

Берое започна подготовка с голямата си звезда и шестима юноши

Заралии с първа лятна тренировка

Милан и Ювентус разменят Влахович и Тео Ернандес

Милан и Ювентус обмислят размяна на Тео Ернандес и Душан Влахович, пише SportMediaset

Спартак Вн започна подготовка, бъдещето на Киров ясно до сряда

Четирима чужденци пристигат по-късно

Божидар Краев: Искам да се върна в Левски и да стана шампион (ВИДЕО)

Защо е наричан Чичарито от Христо Стоичков?

Арда почна с 20 футболисти, чака трима от чужденците

Кърджалийци с първо лятно занимание