Георги Дерменджиев убеден в успеха на Лудогорец над Хофенхайм

Георги Дерменджиев убеден в успеха на Лудогорец над Хофенхайм

"Твърдо варвам в тима и футболистите", обяви бившият наставника на разградчани

Бившият треньор на Лудогорец - Георги Дерменджиев, коментира очакванията си за предстоящия мач на разградчани срещу Хофенхайм тази вечер в Разград.

 

"Хофенхайм се представя силно в Бундеслигата, но загуби от Спортинг (Брага), което показва, че немският отбор май не може да се справя на два фронта", заяви Дерменджиев.

 

"Твърдо вярвам в Лудогорец и футболистите! Преди гостуването на Истанбул Башакшехир голяма част от мненията бяха, че съперникът е много добър отбор и едва ли не е големият фаворит. Да, добри са, но Лудогорец се представи много успешно и дори можеше да си тръгне с трите точки. Това говори, че Лудогорец е не само равностоен на класните противници, а и се надиграва успешно с тях. Сигурен съм, че и срещу Хофенхайм тази вечер Лудогорец ще се представи добре и ще спечели", добави треньорът пред колегите от Блиц.

Легендите на Лудогорец със зрелищно 2:2

Шоу за 80-годишния юбилей на шампионите

Лудогорец отпразнува 80-годишнината си с мач на легендите и голямо шоу (ВИДЕО)

Спектакълът включваше концерт и нова песен за шампионите

Десподов: Лудогорец остава в сърцето ми

"Животът ме научи на едно нещо – никога не казвай никога"

Кошмар за защитник на Локо Пд, аут е за нови 6 месеца

Калоян Костов е със скъсана предна кръстна връзка и ще се подложи на операция

Вижте кои ветерани играят за юбилея на Лудогорец

Двубоят стартира в 18:00 часа

Беретини намекна, че скоро ще се откаже от тениса

Матео Беретини загатна за възможно оттегляне от професионалния тенис

Доскорошен нападател на ЦСКА 1948 ще играе в Косово

Македонският нападател Марио Илиевски, който до скоро беше част от ЦСКА 1948, продължава кариерата си в косовския гранд Прищина

Берое се договори с новия треньор

Ръководството на Берое вече е постигнало договорка с новия треньор на клуба

Филипов с нова атака срещу ЦСКА

Бившият директор нарече Златков "пощенски гълъб"