Георги Костадинов започва подготовка с Берое

Георги Костадинов започва подготовка с Берое

Заралии стартират в понеделник от 18:30 ч

24-годишният халф Георги Костадинов ще започне подготовка с Берое в понеделник, въпреки че договорът му със заралии изтича в края на месеца. До неговия край остават 15 дни, но през това време Костадинов трябва да тренира с Берое, след като все още не е подписал договор с друг клуб. Неговото име се спряга за трансфер в полския Лех или турския Истанбул ББ, но до този момент няма нищо официално. 
 
Берое започва лятната си подготовка в понеделник от 18, 30 часа на стадиона под Аязмото. Преди първото занимание в 17,30 часа клубът ще представи новите попълнения пред медиите. Договори с Берое подписаха Иван Коконов и Георги Божилов от Черно море, Венелин Филипов и Спас Делев от Локомотив (Пловдив) и Стивън Петков. След това от 18,00 часа пресконференция ще даде и старши-треньорът на вицешампионите Петър Хубчев. 
 

По време на подготовката си беройци ще изиграят 2 контроли в Стара Загора - на 20 юни срещу Локомотив (ГО) и на 24 юни срещу новака Дунав. Берое ще започне участието си в лига Европа от първия предварителен кръг, а жребият ще се тегли на 22 юни. Срещите от него за на 2 и 9 юли. 

Феновете на Левски ще избират Гол на годината

За целта „сините“ са подбрали 10 попадения

Официално: Спартак (Варна) се раздели с вратар

Стражът записа 2 мача за "соколите"

Защитник на Локомотив (Пловдив) сложи край на кариерата си

Николай Николаев спира с футбол

Урибе: Първото полувреме стояхме по-добре от Лудогорец

“Втората част те започнаха да натискат и нямаше какво да направим”, завърши испанският треньор

Помощникът на Хьогмо: Играчите дават максимума от себе си

“Ние сме по тренировките, Хьогмо ще се насочи към трансферите”, добави Микаел Старе

Дуа: Искам да играя и да бележа, нямам търпение

Швейцарският стрелец на Лудогорец вкара два гола срещу Берое

Мощен Лудогорец разби Берое - 4:0 (ВИДЕО)

"Орлите" се доближиха на 7 точки от Левски

ЦСКА пуска нова инициатива за феновете

Най-активните армейци ще имат шанс да бъдат отличени и наградени от клуба

Официално: ЦСКА 1948 се раздели с четирима

Касиано Бузон, Луиз Вагнер, Жозе Витор и Шариф Осман напускат “червените”