Георги Костадинов: Започваме да се готвим за Европа

Георги Костадинов: Започваме да се готвим за Европа

Футболистът на Левски Георги Костадинов говори след успеха с 2:0 над Черно море

Ветеранът заяви, че отборът започва да се готви за евротурнирите и отдаде заслуженото на Майкон за асистенцията, като сподели, че 99% от неговият гол е дело на бразилеца.

„Срещу Черно море винаги се играят трудни мачове. Изисква се много енергия. Както и в другите мачове, така и днес бяхме по-добри, но този път бяхме и безупречни в защита – затова спечелихме“, заяви Георги Костадинов.

„Мачът се разви идентично като предния. Бяхме много добре организиране. 2:0 според мен е един напълно закономерен резултат“, каза още той.

„Всяко излизане на „Герена“ е много сладко. За всеки български футболист е уникално чувството да играе пред тази публика. Голът ми е на 99% на Майкон и искам да му благодаря“, коментира Костадинов.

„В Левски всяка една тренировка и всеки един мач е изключително важен. Започваме да се готвим за евротурнирите. Трябва да използваме този момент, за да се готвим“, завърши ветеранът.

Лео Перейра идва в efbet Лига, отборът се пази в тайна (ВИДЕО)

Бразилецът вече има отбор у нас

Гидженов наруши мълчанието: Допускал съм много грешки

Реферът с любопитно интервю

Косич: Бързо усетих магията на този специален клуб! Само Локо!

“Локомотив се превърна в мой втори дом”, добави специалистът

Официално: ЦСКА 1948 представи Бернардо Коуто

Португалецът пристига в Бистрица от Спартак (Варна)

ЦСКА със съобщение до феновете

"Червените" припомниха за абонаментните си карти

Роден съдия отличен от Forbes

Геро Писков попадна в престижна класация

Звезда прати легенда да гледа български национал

Мартин Георгиев в радара на сръбския гранд

Мечти в синьо: „Синя Коледа“ прави двама фенове част от лагера в Анталия

Голямата награда, за която мечтае всеки левскар

БФС намали наказанието на Херо

Ботев вече обжалва решението