Георги Петков: Играе ми се още

Георги Петков: Играе ми се още

Вратарят на Славия ще навърши 47 години през март

Вратарят на Славия Георги Петков, който на 17 март навършва 47 години, няма намерение да спира с футбола и утре отново започва поредна зимна подготовка с "белите".

В интервю за "Мач Телеграф" ветеранът призна, че му се играе и няма търпение да стартира тренировки, като отчете промяна за себе си след раждането на дъщеричката му.

"Нещата се промениха, откакто се роди дъщеря ми. Оттогава наистина ми се тренира и нямам проблем дори с лагерите и подготовките", каза Петков.

"Играе ми се и съм готов да помагам на Славия и през пролетта. Договорът ми е до лятото, а след това Венци Стефанов ще решава дали ще го продължим", надява се вратарят.

Миналата година започна с кошмарен инцидент за него, след като се сблъска с еквадорския нападател на ЦСКА Жорди Кайседо и загуби съзнание.

"Възстановен съм и сега съм добре. Не знам дали е свързано, но след инцидента започнах да ям повече сладко, а преди това никога не съм обичал", призна Петков.

Тодор Янчев: Давам свобода на момчетата

Внавечерието на Нова година селекционерът на националния ни отбор по футбол до 21 години Тодор Янчев говори за целите през 2026 г

ОФИЦИАЛНО: Левски се раздели с Патрик Мислович!

"Сините" обявиха раздялата дни преди края на годината

Спартак Вн се колебае за чужд нападател

В Спартак Варна се колебаят дали да задържат и през пролетта Луис Пахамa

Ван Дайк размаха пръст към съотбониците си заради играта в защита

Въпреки победата на Ливърпул с 2:1 над Уулвърхамптън на "Анфийлд", с която "мърсисайдци" затвориха 2025 година, капитанът Върджил ван Дайк отправи предупреждение

Роналдо: Ако не се контузвам, ще вкарам 1000 гола

Нападателят на Ал-Насър Кристиано Роналдо беше обявен за играч на годината в Близкия изток на церемония на Globe Soccer в Дубай

Български бизнесмен спасява Пирин

Неговото име се пази в тайна,