Героят Чочев: Шансовете на финала са 50 на 50

Героят Чочев: Шансовете на финала са 50 на 50

„Чисто физически може би не съм в оптимален ритъм“

„Поздравявам Локо София, който се представи много добре и в двата мача, заслужават и те да бъдат на финал.“

Това каза големият герой за ЦСКА 1948 в полуфиналния реванш срещу „железничарите“ Ивайло Чочев.

Той се завърна от контузия и вкара 2-та гола за крайното 2:2, класирали „червените“ на финала за Купата на България, след продължения и с общ резултат 5:4.

„Чисто физически може би не съм в оптимален ритъм, но след няколко дни се надявам да бъда на 100 процента. Мисля, че сезонът дотук е много добър, финалът ще е един тежък мач. Шансовете ще са 50 на 50. Ще се постараем да спечелим“, посочи халфът и бе помолен за прогноза относно другия полуфинал в турнира.

„Мисля, че Черно море прави много добър сезон. Показа, че може да играе добре срещу фаворитите. Очаквам тежък мач за Лудогорец.”

ЦСКА 1948 представи тунизиец

Фурат Солтани бе обявен за ново попълнение на отбора

Фратрия шокира Хебър в Пазарджик и разби домакините

Отборът на Николай Митов претърпя тежко поражение

Амос Юга: Ференцварош е лек фаворит срещу Лудогорец

Бившият ас на ЦСКА в момента играе за унгарския Дебрецен

Официално: Пирин си върна Мариян Вангелов

Той подписа за две години с "орлетата"

Радослав Гидженов ще свири Черно море - ЦСКА

Съдийската комисия към Българския футболен съюз обяви назначенията за мачовете от предстоящия четвърти кръг в efbet Лига

Чочев: Лудогорец е свикнал с тези мачове

Полузащитникът на Лудогорец Ивайло Чочев изрази мнение преди утрешния двубой с Ференцварош, че отборът, който направи по-малко грешки, ще победи

Руи Мота: Стратегията ни? Здрава работа и добри играчи

Старши треньорът на Лудогорец - Руи Мота, говори на пресконференция преди домакинството срещу Ференцварош от третия квалификационен кръг на Шампионска лига

Локомотив Пловдив, ЦСКА и Ботев Пловдив са глобени с по 4300 лева

Дисциплинарната комисия към Българския футболен съюз определи санкциите след третия кръг в efbet Лига

ЦСКА обяви нов администратор

Димитър Вутов е новият администратор на ЦСКА