Гецата: ЦСКА да върне Любо Пенев и да не му се бъркат

Гецата: ЦСКА да върне Любо Пенев и да не му се бъркат

Според него единственият шанс на "армейците" за титла е с Ел Голеадор

Бившият футболист на ЦСКА - Георги Георгиев-Гецата, коментира успеха на “червените” над Левски в дербито с 2:0, както и дали тимът има шансове да се справи с Лудогорец за титлата на България. Според него е крайно време ЦСКА да стане шампион, но това е възможно съмо с Любо Пенев начело.
 
“ЦСКА заслужаваше да победи повече. Левски през второто полувреме не показа абсолютно нищо интересно. “Сините“ нямаха въздух през второто полувреме, не знам каква е причината. Трябва да са благодарни на бранителите си и вратаря, че допуснаха само два гола. Иван Андонов не можем да го обвиняваме за първото попадение. Той е младо момче, а и това му беше първи двубой срещу ЦСКА. За мен беше грешка, че излезе напред в онази ситуация, а Кордоба беше поел топката и можеше да я изрита настрани. Можеше и да му я върне. В Андонов има много перспектива и не бива да се обвинява. Трябва да застанат всички зад него, за да се вдигне. Редно е да подкрепяме младите момчета, защото те са бъдещето. Аз го познавам от доста време. Има качества и той, и Пламен Андреев. Винаги съм твърдял, че вратар се става след като навършиш 25 години", коментира пред "Мач Телеграф" Георгиев.
 
"ЦСКА не блестеше в този мач, но наложи волята си, защото бе по-агресивен. Иначе играта на "червените" не ме впечатли. От една година този отбор не показва никакво развитие. Просто Левски не издържа чисто физически и вината за това е на треньорите. Очаквам победа на ЦСКА срещу Пирин, но и този сезон няма да стане шампион. Лудогорец няма как да отстъпи първото място. 
 
ЦСКА трябва да вземе за треньор Любо Пенев и да го остави да работи на спокойствие, никой да не му се бърка. Виждаме какво прави в Хебър. Всички трябва да застанат зад него и ръководството, и феновете. И да му дадат време - най-малко година-две. За мен той е точният човек за треньорския пост в ЦСКА. Няма време за губене и ако в клуба искат отборът скоро да стане шампион, веднага трябва да го назначат. Но ако му се бъркат в работата, ще изкара два месеца и ще хвърли кърпата. Хубаво е, че ще са преви нов стадион, но е време отново да станем шампиони. Друго не ме интересува", завърши Гецата. 
България посрещна своя герой Карлос Насар (ВИДЕО)

Феновете скандираха името на Насар и изпяха някои от най-популярните си песни

Александър Димитров: Искаме не едно полувреме, а от първия до последния съдийски сигнал (ВИДЕО)

„Автогологът ни срина“, посочи селекционерът на България след дебюта с 1:6 от Турция

България рухна тотално след нелеп автогол - 1:6 (ВИДЕО)

Нашите удържаха 1:1 до почивката с гол на Ради Кирилов

Атлетико (Мадрид) и Интер завъртяха реми в приятелски мач, който се игра в Либия (ВИДЕО)

Срещата се проведе в Бенгази

Депутатите паднаха драматично от Локо (Пд), останаха втори

"Черно-белите" ветерани спечелиха блиц турнира на "Лаута"

Александра Рангелова  вицешампионка от турнир в Италия

Александра Рангелова стана вицешампионка на сингъл при девойките на турнир от категория J60 на ITF в Бари (Италия).

ЦСКА 1948 удари сърби с 3:2 в Банско

Точни за "червените" бяха Браян Собреро, Фредерик Масиел и Жозе Витор

Юношите паднаха от Молдова в контрола

Селекцията на България U19 отстъпи с 0:1 в първата си среща като гост на Молдова. Единственото попадение падна в 92-рата минута.

Локомотив Пд с двустранна игра срещу дубъла

Тренировъчната седмица за представителния отбор на Локомотив завърши със закрита учебна игра с втория отбор.