Гласят Кокала за треньор на Локо Пловдив

Гласят Кокала за треньор на Локо Пловдив

Емил Велев е най-вероятният нов наставник на клуба от "Лаута" след раздялата с целия щаб на Драган Канатларовски

Броени часове след внезапната раздяла на Локомотив (Пловдив) с целия досегашен треньорски щаб, на „Лаута” вече мислят кой да поеме тима оттук нататък.

Според сигурни информации от града под тепето най-сериозен фаворит за поста е Емил Велев – Кокала. Бившият наставник на Левски и Славия изгледа на живо мача между „смърфовете” и Черно море в миналия кръг на А група.

Още тогава тръгнаха слухове, че Кокала гледа бъдещите си играчи, за да прецени отрано качествата им. След мача обаче Емил Велев каза, че е бил на „Лаута”, за да урежда трансфери на играчи от двата отбора в Израел.

Днес обаче собственикът на Локомотив Коко Динев се раздели с треньора Драган Канатларовски, спортно-техническия директор Бранко Милованович и двамата помощник-треньор Петър Пашов и Зоран Щерьовски. Решението бе взето на среща между благодетеля на клуба и привържениците на „черно-белите”.

Друг кандидат за поста старши треньор на Локомотив (Пловдив) е бившият треньор на "смърфовете" и Левски Ясен Петров. Пловдивският Джанини е близък с легендата на Локо Христо Бонев и не би имал нищо против отново да води родния клуб.

Пред Локомотив има и трети резервен вариант. В клуба обмислят дали да не гласуват доверие на ветерана и капитан на тима Здравко Лазаров да води съотборниците си като играещ треньор до края на полусезона в А група.

Очаква се в близките няколко дни „смърфовете” да вземат важното решение и да обявят името на новия си треньор, който ще трябва да работи и с изцяло нов щаб след напускането на свитата на Канатларовски.
Димитър Илиев: Не виждам как мога да съм полезен на Локомотив Пловдив

Димитър Илиев говори емоционално, след като обяви края на футболната си кариера и даде интервю в ефира на Дарик радио.

Смениха съдиите за реванша на Левски срещу Борац

УЕФА смени съдийската бригада за реванша между Левски и Борац Баня Лука от първия предварителен кръг на Шампионската лига

Ботев Пловдив подписа с Велиян Видолов

Ботев Пловдив подписа договор с Велиян Видолов, съобщиха от клуба

Официално! Тотнъм представи португалски национал

Английският футболен клуб Тотнъм официално обяви трансфера на полузащитника Матеуш Фернандеш, който пристига от изпадналия Уест Хям Юнайтед.

Легенда на Левски: Задължително трябва да прескочим Борац

Легендата на Левски Михаил Вълчев коментира пред „Мач Телеграф“ свършеното до момента от „сините“ в лятната подготовка.

Феновете на Спартак Варна са изправени срещу историята

Привържениците гонят рекорд