Голмайсторът за Брьондби: Берое е добър отбор, можеха да бъдат по-агресивни

Голмайсторът за Брьондби: Берое е добър отбор, можеха да бъдат по-агресивни

„Днес бе много горещо, но ние играхме умно, притежавахме повече топката, вкарахме гол и затова сме щастливи”

„Знаехме, че мачът ще е труден.”

Това каза Мартин Албрехтсен, след като вкара единствения гол за Брьондби при успеха с 1:0 над Берое в мач от втория квалификационен кръг на Лига Европа.

„Днес бе много горещо, но ние играхме умно, притежавахме повече топката, вкарахме гол и затова сме щастливи”, допълни той.

„Като цяло мисля, че контролирахме срещата. Успяхме да направим и добри контраатаки, но не трябва да забравяме, че Берое е добър отбор. Те можеха да бъдат и малко по-агресивни, но пък ние сме доволни, че не им дадохме шанове. Надявам се да продължим към следващия кръг на Лига Европа.”

Официално! ЦСКА обяви Бойко Величков

"Армейците" му пожелаха много трофеи

Петричев: Пределно сме мобилизирани да отстраним Ференцварош

На този етап всяка грешка се наказва, каза изпълнителният директор на Лудгорец

Почивка за футболистите на ЦСКА преди гостуването на Арда

Представителният тим на ЦСКА ще започне подготовка за предстоящото гостуване на Арда от 5-ия кръг на Първа лига едва в сряда (13 август), обявиха от клуба.

Тунчев: Опитахме да отложим мача с Локо Пд

Ръководството на Арда е поискало мачът с Локомотив Пловдив да бъде отложен заради двубоя на кърджалийци с Кауно Жалгирис от Лигата на конференциите.

Ще надмине ли играч на Спартак Варна баща си?

Мачът с Левски със сигурност ще бъде запомнен от нападателя на Спартак Варна Даниел Иванов.

Повече от 100-ина отказали на ЦСКА

Близо 100 играчи са отказали на ЦСКА, ако се вярва на вече бившия спортен директор на "армейците" Пауло Нога.

Левски взима защитник

Левски е на път да привлече централен защитник, който е национал на Северна Македония.

Добруджа уреди девети нов

Добруджа до дни трябва да представи деветото си попълнение това лято.

ЦСКА води Милан в България

ЦСКА е на път да организира касов международен мач за завръщането на обновения стадион "Българска армия".