Гонзо изведе Левски на първата си тренировка

Гонзо изведе Левски на първата си тренировка

Новият треньор на Левски Георги Иванов - Гонзо изведе тима на днес, на първата си тренировка като наставник на "сините", предаде репортер на Novsport.com. Както е известно, живата легенда на Левски замени снощи подалия оставка след загубата от Берое с 0:1 сърбин Ратко Достанич.

Новият треньор на Левски Георги Иванов - Гонзо изведе тима днес на първата си тренировка като наставник на "сините", предаде репортер на Novsport.com. Както е известно, живата легенда на Левски замени снощи подалия оставка след загубата от Берое с 0:1 сърбин Ратко Достанич.

Тренировката на Левски започна с 45 минути закъснение. Преди нея Гонзо проведе дълъг разбор. На разбора присъстваше контузеният мароканец Юсеф Рабех, който обаче така и не започна тренировка с тима.

Лъчезар Балтанов, които страда от травма, започна пълноценна тренировка.



Дарко Тасевски, който също е с теавма, първоначално започна да тренира наравно с останалите, но след това започна да се готви индивидуално.

Димитър Телкийски, Седрик Бардон, Георги Сърмов и Христо Йовов, които са с травми, излязоха за тренировката, но в последствие я напуснаха, след като преди това разговаряха с новия треньор на тима Гонзо. Веско Минев и Саша Симонович също тренираха отделно от останалите.

Божидар Митрев, който дълго време се възстановява от травма в ръката, вече тренира на пълни обороти.

Интересното в тази тренировка е, че вратарят Георги Петков се включи като полеви играч в двустранната игра, която е част от заниманието.

ЦСКА започва утре подготовка за старта на сезона

Вижте програмата на „червените“ до неделя

Спартак (Варна) трепери за звездата си

Панамецът е обвързан със варненския тим до 30 юни 2027 година

ЦСКА предлага рекордна заплата на израелски национал

27-годишният халф в момента е свободен агент

Томова се изкачи с шест места в световната ранглиста

Първата ракета на България при жените Виктория Томова се изкачи с шест места в световната ранглиста сингъл на Женската тенис асоциация (УТА) след края на Откритото първенство на Великобритания.

Цветомир Найденов обяви още един трансфер

ЦСКА 1948 продължава да работи на трансферния пазар през това лято.

Ботев Враца обяви трансфера на нападател

От Ботев Враца обявиха привличането на нападателя Аймен Суда, който вече има сериозен опит по българските терени. 

Разцепление в Ботев заради Керкез

Феновете на Ботев Пловдив водят сериозен спор как да бъде посрещнат треньорът Душан Керкез на мача с ЦСКА в събота

ЦСКА си хареса ляв бек от кипърското първенство

ЦСКА проявява интерес към левия бек на Арис Лимасол – бразилеца Кажу, съобщава профил в платформата Х, специализиран в кипърския футбол.

Агентът на Бусато и Кордоба се срещна с Нога

Агентът на двама от чуждестранните футболисти на ЦСКА е провел среща със спортния директор Пауло Нога.