Гонзо нападна Бербатов: Под нивото на хората е, които имат познания за футбол

Гонзо нападна Бербатов: Под нивото на хората е, които имат познания за футбол

"Той завалията, след футболната си кариера, не се е занимавал с футбол", каза Иванов

Разликата между Бербатов и Михайлов ще бъде голяма, ако се стигне до Конгрес. Това заяви временният национален селекционер на България Георги Иванов-Гонзо в днешното предаване Арена спорт по БНТ, в което отговори и на критиките по негов адрес от страна на един от членовете на екипа на Бербатов в борбата му за президент на Българския футболен съюз Мартин Петров.

„Той завалията, след футболната си кариера, не се е занимавал с футбол. Той не знае аз какво съм казвал на футболистите. Само гледам и слушам как те ще управляват. Не съм видял да имат система. Първо трябва и те да поработят, да поносят таблата. Конгрес ще има, когато го определи съда. За момента те са фенове, които дават интервюта. Те да се усетят малко. Те се припознават като тези „велики родолюбци“, които плюят футболистите и националния отбор. Те са под нивото на хората, които имат познания за футбол. Разликата между Бербатов и Михайлов ще бъде голяма, ако се стигне до Конгрес“, коментира видимо раздразненият бивш нападател на Левски.

Не бе подмината и темата за избор на нов постоянен селекционер на националния отбор: „В България има 180 човека с Про лиценз. Ще обсъдим нещата и тогава ще се вземе решението. В моята глава има решение, но трябва да го споделя с президента и комисията и сега няма смисъл да се говори за фаворит за национален селекционер“, каза още той.

Гонзо бе категоричен, че няма да остане старши треньор на „лъвовете“. „Няма шанс аз да съм селекционер, моята функция е друга. Аз казах, че футболистите толкова си могат, защото това бяха хора, които играят малко и аз съм преценил, за да кажа това. Аз мога да кажа каквото си искам и ако видя Мартин Петров, ще му кажа в очите какво мисля за него. Никой не знае каква е програмата на Димитър Бербатов, те говорят само за това как ще управляват“, завърши Гонзо.

Президентът на ПСЖ поздрави Лудогорец

Насер Ал-Хелаифи се е обърнал към “орлите” по повод шампионската титла при жените

Никола Цолов 4-ти в Канада след като инцидент му отне победата! (ВИДЕО)

Никола Цолов имаше ужасен късмет в Гран при на Канада във Формула 2 и завърши на четвъртото място на "Жил Вилньов"

Приключи седмото издание на "Турнира на талантите"

Седмото издание на "Турнира на талантите" завърши с много емоции, качествени двубои и обещаващи изяви на едни от най-перспективните млади футболисти в България

Поляци с интерес към голмайстора на Локо (Пд) от финала за Купата

Договорът на защитника със “смърфовете” е до 2028 година

Обявиха програмата на националите преди контролите с Молдова и Черна гора

Националният отбор на България ще се събере на лагер в понеделник, 25 май, когато ще започне подготовката си за предстоящите приятелски мачове с Черна гора и Молдова

Веласкес: Не знам как ще завърши мачът с ЦСКА 1948, но излизаме за победа

Треньорът на Левски говори още за контузените играчи и ситуацията с новата роля на Георги Костадинов