Гонзо: Няма да привличаме Макриев, моли заедно с Курдов и Старокин да тренират с нашия отбор

Гонзо: Няма да привличаме Макриев, моли заедно с Курдов и Старокин да тренират с нашия отбор

Въпреки че някои играха на непривична позиция, се представиха добре, доволен е треньорът на Левски от своите

Старши треньорът на Левски Георги Иванов отрече, че ще привлича Димитър Макриев. Нападателят изигра 23 минути в контролата с Пирин Разлог (2:0), като се появи през второто полувреме. Интересно е каква полза има Гонзо от това, след като няма да го взима. 
 
„Макриев няма да го привличаме. Моли заедно с Курдов и Старокин да тренират с нашия отбор”, лаконичен беше Гонзо. 
 
Той изрази задоволството си от представянето на футболистите на Левски.
 
„Имаше и грешки, което е нормално. Целта на тази контрола беше точно това. Вложиха се играчите. Видяхме и някои от юношите.” 
 
Наставникът на Левски добави, че с леки проблеми са Аймен Белаид и Мигел Бедоя, но те ще бъдат на линия за гостуването на Ботев следващия кръг.
 
„Белаид и Бедоя имат малко проблеми. През седмицата тренираха в повече и им дойде умора.”
 
Запитан дали е доволен от играта на Пламен Димов, от когото се очаква да замести контузения капитан Владимир Гаджев, Гонзо каза: 
 

„Първо, много хора от основната група липсват, имаме хора от националните отбори, имаме двама контузени. Групата беше 14 човека, взехме и трима от юношите. Въпреки че някои играха на непривична позиция, се представиха добре.”