Гонзо: Щом си в Левски не трябва да си мишка и да се криеш

Гонзо: Щом си в Левски не трябва да си мишка и да се криеш

Само с победи ще се оправим. Загубихме защото ни преследваха малшанс и липсата на класа пред гола. Така спортно-техническият директор на „сините” Георги Иванов – Гонзо коментира загубата с 0:1 от Черноморец в мач от седмия кръг на „А” група

Само с победи ще се оправим. Загубихме защото ни преследваха малшанс и липсата на класа пред гола. Така спортно-техническият директор на „сините” Георги Иванов – Гонзо коментира загубата с 0:1 от Черноморец в мач от седмия кръг на „А” група.
 
„През цялото време Левски доминираше, но за жалост загуби. Създадохме четири чисти голови положения, но не реализирахме нито едно от тях. Работим за да опитаме да променим това. Тази слабост ни преследва от началото на сезона и все още сме далеч от отстраняването на тези проблеми”, заяви Гонзо пред репортер на Novsport.
 
„Не искам да говоря срещу играчите, защото думите ми ще бъдат интерпретирани. Нашите централни нападатели изпуснаха възможностите си, само с добра игра няма как да се получи. Играхме добре, но не направихме нищо. Черноморец от половин атака ни вкара гол. Само с победи ще се оправим. Очаквахме това да се случи днес. Не мога да не бъда доволен от играта на футболистите. Звучи като оправдание, но малшансът ни попречи. Щом си футболист на Левски няма как да си мишка и да се криеш. Проблемът е че не вкарваме положенията си, допускаме грешки и ни вкарват голове. Треньорът работи в тази насока. Като му дойде времето ще мислим за чистка в Левски”, продължи Достанич.
 
На въпрос за предстоящия сблъсък от турнира Лига Европа за шансовете на „сините” Иванов коментира:
 
„Винаги има шанс. В европейските турнири се играе по различен начин ще се получи съвсем различен мач”, заключи той. 
Илиан Илиев: Не мисля, че надграждаме

Старши треньорът на Черно море Илиан Илиев сподели мнението си след нулевото равенство с Арда, което оставя битката за третото място отворена в последния кръг на шампионата.

Тунчев: Отиваме в Разград за победа

Наставникът на Арда призна, че отборът е мислил за равенството след червения картон

Директор на Спартак Варна: Всичко за лиценза ще стане ясно другата седмица

Техническият директор на Спартак Варна Панайот Кискинов обяви, че подробностите около лиценза на клуба ще станат ясни през следващата седмица

СЛЕД ДРАМА И VAR: Черно море докосва бронза (ВИДЕО)

"Моряците" изпуснаха Арда в Кърджали

Феновете на ЦСКА изкупиха и допълнителните билети за финала

Все още има билети единствено за два от блоковете в сектор "Б" за привърженици на Лудогорец

Керкез: Със сигурност си тръгвам от Ботев след края на сезона

„Ситуацията в българския футбол е срамна, няма да търся пари от клуба“

Николай Киров: Свикнахме да работим в трудна обстановка

„Надявам се самият клуб да намери решение за излизане от кризата и съм убеден, че ще успее“

Черно море почва тежки преговори с двама

Става въпрос за Виктор Попов и Мазир Сула

Локо Пд с информация за визитата на Славия

„Смърфовете“ са фаворити в сблъсъка