Гошо Петков: Минус е, ако Локо (Сф) ги няма, ЦСКА отдавна трябваше да е по окръжните групи

Гошо Петков: Минус е, ако Локо (Сф) ги няма, ЦСКА отдавна трябваше да е по окръжните групи

Вратарят на Славия обяви, че ще съди Тончи Кукоч и го нарече „клоун”

Вратарят на Славия Георги Петков каза, че би било минус за А група, ако отборът на Локомотив (София) не участва в елита през новия сезон и подчерта, че ЦСКА отдавна е трябвало да играят по окръжните групи.

 

„Минус е ако Локо (София) ги няма. За ЦСКА не виждам какъв е проблемът. Отдавна трябваше да са в окръжните групи, без да обиждам отборите там”, каза той преди началото на подготовката на „белите”.

 

Петков взе отношение и за думите на Тончи Кукоч, който в прощалното си писмо към феновете на ЦСКА във Facebook нарече вратаря на Славия „боклук”

 

 „Явно само вие му обръщате внимание на този клоун. За това нещо си има адвокати, ще го съдя за обида. Да, за онзи мач на „Армията” говорим. Явно тогава загубиха титлата, но и да не бяха загубили вече ги няма. За него е по-добре да излиза по социалните мрежи и да става любимец на тоя отбор”, каза той.

Ники Михайлов с критика към Слетльо Вуцов за гола на ЦСКА

Шампион не се става в дербитата

Бивш капитан на ЦСКА спира с футбола

Централният защитник на Пирин Благоевград и бивш капитан на ЦСКА и националния отбор Николай Бодуров ще прекрати състезателната си кариера през зимата.

Годой най-често стреля към противниковата врата в първенството ни

Най-скъпото лятно попълнение на ЦСКА Леандро Годой започна да навлиза във форма и в последните си 4 мача има 3 гола с екипа на "червените".

Англичанин дойде на проби в Локо Сф

Английско крило е дошло на проби в Локомотив София.

Парадокс с футболист на Левски

Бразилският ляв бек Майкон безспорно е най-добрият футболист на Левски от началото на сезона.

Феновете на Левски са №1 в България

Феновете на Левски са №1 в България. Това показа анализ на "ultras.bg", който съпоставя клубовете по средна посещаемост на мачовете до XV кръг на Първа лига.

Недялков готов за Септември

Капитанът на Лудогорец Антон Недялков ще бъде готов за гостуването на Септември София след паузата в шампионата.

ЦСКА чака 1 милион евро за Фаетон

Националът на Гваделупа блести за Цюрих, швейцарците планират да го откупят през лятото

Веласкес подписа с агентите на Аморим

Мениджърската агенция AS1 е базирана в Лондон