Грийн остава в Левски поне до лятото

Грийн остава в Левски поне до лятото

Мениджърът Георги Иванов уговорил халфа да не си тръгва

Халфът на Левски Сержиньо Грийн ще остане в клуба поне до лятото, разбра "Тема Спорт". Холандецът е бил много ядосан от отпадането на тима от евротурнирите и е поискал от ръководството на клуба да го пусне да си тръгне през зимата. Мениджърът на тима Георги Иванов обаче е успял да го разубеди и да го накара да остане до края на настоящия сезон.

 
 
Според информациите Гонзо е привикал Грийн на разговор, тъй като не иска да загуби най-добрия си футболист. Холандецът му обяснил, че след отпадането от Лига Европа не желае да играе повече за сините и иска да напусне клуба. Сержиньо също така не бил доволен от представянето на тима в последните мачове в първенството и се притеснявал, че ако остане в Левски, другия сезон може въобще да не играе в евротурнирите.
 
 
Гонзо обаче го уверил, че сините ще се класират за Европа, а той е много важен играч за клуба в преследването на тази цел. Иванов е гарантирал пред холандеца, че Левски ще се пребори за едно от челните места в първенството и тогава ще участва поне в Лига Европа. Грийн е склонил да остане на "Георги Аспарухов" минимум до лятото и от своя страна е обещал на Гонзо, че ще направи всичко по силите, си, за да помогне на клуба да постигне целите си.
 
 
През зимата пък сините ще се опитат да подновят договора на Грийн, който изтича през лятото, защото в противен случай могат след края на първенството да го изпуснат без пари.
 
 
Сънародникът му Дъстли Мулдер вече води преговори за продължаване на контракта си с Левски. 
Илиян Филипов с прочувствена благодарност към фенове и фирми

Финансовият благодетел на Ботев Пловдив Илиян Филипов отправи благодарствено обръщение към всички фенове на „жълто-черните“.

Още един футболист на Санта Колома е близо до трансфер в България

Става въпрос за мексиканеца Пабло Жакес

Искан от Левски с нов отбор

Триванте Стюарт ще играе в Израел

Петричев: Имаме сили за пробив в Шампионска лига

Надявам, че трудът ще им си отплати, обяви шефът на Лудогорец

Треньорът на Спартак Варна прави състава без новите

"Соколите" имат забрана от ФИФА

Нападател на ЦСКА се предлага на французи

Всека иска обратно в Метц

Ботев (Пд) пуска билетите за ЦСКА в сряда

50% намаление за деца и пенсионери

БФС прати Гидженов на "Герена", Кабаков открива сезона

Красен Георгиев свири Ботев (Пд) - ЦСКА

С Левски винаги и навсякъде: Преживей Европа рамо до рамо със „сините“

Това не е само комплимент към феновете – това е шанс за лично участие