Гьонов: Голямата цел е обединен ЦСКА

Гьонов: Голямата цел е обединен ЦСКА

Той заяви това при представянето на Стойчо Младенов

Изпълнителният директор на ЦСКА 1948, Добрин Гьонов, обясни с какви функции ще бъде натоварен Стойчо Младенов, който беше представен като оперативен директор на клуба. Той добави, че голямата цел е обединение на "червената" общност. 

 

„Търсим да обединим клуб, който да е на фенове и легенди. Нашата цел е да има единен ЦСКА. Обединение трябва да има сред хората. От това разделение печелят единствено Левски и Лудогорец. Мисля, че в близко бъдеще клубът ще е един“, започна той.

Опитваме се да покажем, че това е работещ модел. Никой не е бил гонен и всеки ще бъде посрещнат с отворени обятия. Младенов ще помага на структурно равнище. Знаете на Запад колко хора работят в оперативната част на клуба. Той има огромен опит и ще ни бъде много полезен. Спортно-техническата власт остава при Любо Пенев“.

 

„Имаме проекти за развитие на клуба ЦСКА, включително и по отношение на баскетбола. Младенов иска да се развива, така че се надявам да помогне на каузата. Ние подобяваме с всеки изминал ден терена в Бистрица и игрищата. Винаги се опитваме да гарантираме добри условия за фенове и гости. Ще видите някои изненади още в неделя“, завърши Гьонов. 

Стоичков и Балъков взеха участие в благотворителен мач в Португалия

Мачът се игра на "Жозе Алваладе"

Ботев Пловдив обявява новия треньор днес

Очаква се Ботев Пловдив да обяви днес кой ще води тима срещу Септември София в неделя.

Бивш треньор в ЦСКА става шеф в Хебър

Добри Митов поема школата на "гробарите"

Георги Миланов титуляр при победа на Динамо Букурещ

"Червените кучета" излязоха трети в Румъния

Краев с гол при драматична победа на Апоел Тел Авив

Халфът се разписа във втори пореден мач

Африкански гранд следи Мустафа Сангаре

Малиецът е желан от Есперанс Тунис

Валентин Илиев се завръща в ЦСКА

Ще води дубъла

Паро: Добре, че е Стоичков, да спира пиявиците около ЦСКА

"Aко не го слушат, много бързо ще започнат да ги ядат от краката нагоре"

Илиан Илиев: Имаше напрежение при нас, успех на следващия селекционер (ВИДЕО)

„Първо, след тези два мача, в които ни вкараха в продълженията, имаше напрежение при нас, а Добруджа играха доста затворено.“