Гьонов след третото място: От игрище в Люлин до Европа

Гьонов след третото място: От игрище в Люлин до Европа

"Безценно!", заяви директора на ЦСКА 1948

Изпълнителният директор на ЦСКА 1948 Добрин Гьонов говори след спечелените бронзови медали от efbet Лига и класирането за европейските клубни турнири. Той припомни как тимът е изиграл първи си официален мач в столичния квартал Люлин, а сега ще се състезава в Европа.

В последния кръг от българския шампионат ЦСКА 1948 завърши наравно 0:0 срещу Локомотив Пловдив в Бистрица.  

„Тежък мач днес. Повече психически тежък. Важен е резултатът. Успяхме да извоюваме бронзовите медали и директно се класирахме за Лигата на конференциите, което беше една от целите. Остава една малка горчилка от загубения финал за Купата, но сезонът мисля, че е много добър“, каза Гьонов.

„Безценни са тези медали, едва ли много хора могат да го оценят, да го видят. Тръгнахме от едно игрище в Люлин. Там беше първият официален мач. Виждате тази купа (за третото място) и промоцията в Европа. Наистина безценно“, добави той.  

„С господин Рибарски работим вече три години. Успя в един тежък момент да вдъхне кураж и една много добра тактическа дисциплина. Аз мисля, че той ще се съгласи да води отбора в следващия шампионатен сезон и в Лигата на конференциите“.

„Ние имаме договорени отношение със стадион „Васил Левски“. В България стадионите се броят на пръстите на едната ръка стадионите, които имат лиценз за европейските мачове. Там ще домакинстваме. Надявам се, че с едни добри резултати ще променим политиката в бъдеще“, каза още един от директорите на ЦСКА 1948.  

Тунчев: Допуснахме много леки голове

Наставникът на Арда Александър Тунчев бе разочарован от загубата с 1:2 от ЦСКА 1948

Диало: Труден мач срещу много добър отбор

Голмайсторът на ЦСКА 1948 Мамаду Диало говори след победата с 2:1 срещу Арда (Кърджали)

Александър Александров: Показахме характер

Старши треньорът на ЦСКА 1948 Александър Александров остана доволен от характера, който неговият отбор е показал след победата срещу Арда

10 от ЦСКА 1948 надвиха Арда с 2:1, ВАР отне точката от гостите (ВИДЕО)

Късен гол на Георги Николов беше отменен заради засада

ЦСКА не може да започне да продава билети за гостуването на Макаби (Тел Авив)

Причината се крие в изцепката на израелците

Стефанов: Посочих двама да ги проверим за наркотици и те избягаха

“Казах им да не пречат, те направиха точно обратното”, заяви босът на Славия