Халф на Черно море аут за Левски

Халф на Черно море аут за Левски

Халфът на Черно море Берк Бейхан няма да бъде на разположение на треньора Илиан Илиев за предстоящото домакинство срещу Левски в неделя.

20-годишният футболист страда от контузия в глезена и от началото на сезона е записал участие само в три срещи. Травмата получи още в първия кръг при равенството 1:1 с Локомотив София в столичния квартал "Надежда". Впоследствие се върна в игра при равенството 1:1 с Локомотив Пловдив в шестия кръг, но скоро след това отново бе принуден да спре. Засега няма яснота кога Бейхан ще бъде напълно готов за игра.

Под въпрос за мача остава и Димитър Тонев, съобщава „Мач Телеграф“. Крилото също се бори с травма, но в щаба на "моряците" се надяват, че ще бъде възстановен навреме. Тонев изигра ключова роля срещу Левски през миналия сезон – отбеляза два гола при успеха на Черно море на „Герена“ в първенството и реализира победното попадение в 1/4-финала за Купата на България.

400 българи подкрепят националния тим в Испания

Около 400 привърженици ще подкрепят българския национален отбор по футбол в Световната квалификация с Испания тази вечер в група Е.

Марин Петков преди Испания: Няма страх

Националът Марин Петков заяви, че българският национален отбор по футбол трябва да даде максимума от себе си в предстоящи мач срещу Испания.

Каляри подписва договор за сътрудничество с наш Ботев (София) и две училища

Италианският футболен клуб Каляри ще подпише договор за сътрудничество с Ученически футболен клуб „Ботев София“, 57-о спортно училище „Св. Наум Охридски“ и училище по математика „Питагор“.

Петреску призна за оферта от ЦСКА

Румънският треньор Дан Петреску разкри, че е отклонил предложение от ЦСКА, въпреки че бе считан за основен кандидат за поста след освобождаването на Душан Керкез.

Сангаре се оплака от расизъм

Нападателят на Левски Мустафа Сангаре съобщи, че е станал обект на расистки обиди в социалните мрежи. Ироничното в случая е, че нападките идват от привърженик на собствения му клуб.

Промени в Испания за мача с България

Дани Вивиан от Атлетик (Билбао) ще излезе като централен защитник в днешния мач на Испания срещу "много слабия отбор на България", както заяви журналистът Иван Мартин от okdiario по време на пряко включване от пресконференцията на домакините.

В ЦСКА тренират статични положения

В тренировките на ЦСКА присъства нов акцент, на който се обръща много голямо внимание под ръководството на Христо Янев, пише „Тема Спорт“.

България гостува на Испания в ново тежко предизвикателство

Следете мача с NOVSPORT.COM

Льо Норман: Лукс е да имам такива съотборници

Защитникът на Испания подчерта, че отборът няма да подцени България