Хебър и Витоша с равенство 1:1 в проверка

Отборът от Пазарджик представи отбора преди началото на новия сезон

1:1 приключи приятелската среща между Хебър и Витоша (Бистрица). Преди нея новака в Efbet Лига представи отбора за новия сезон пред феновете си.

Първият час от срещата премина с превес за „тигрите“. Съперникът им действаше прибрано, разчитайки на контраатаки.

Томи Костадинов проби и стреля, топката беше избита, но след добавката на Кристиян Димитров спря в пазарджишката мрежа в 30-ата минута. След 65-ата минута изоставащия в резултата тим взе инициативата. Тогава успя и да изравни. Стори го Родел Ричардс, който стреля, топката рикошира и влезе в мрежата. До края пазарджишкия състав беше по деен, но усилията им не промениха резултата.

Спартак Варна привлече хърватин

ОФИЦИАЛНО: Черно море с трансфер от ЦСКА

Асен Дончев пристига на "Тича" след наем в Пирин

ЦСКА се похвали с нов клубен автобус (ВИДЕО)

Превозното средство за отбора е последен модел и облепен със специален винил

Керкез: Панатинайкос е фаворит

"Сега най-важното е да започнем с победа първенството", заяви треньорът на Ботев Пловдив

Бусато: Трябва да се реваншираме на феновете