Хебър надви Вихрен с 2:1 в контрола

Хебър победи Вихрен Сандански с 2:1 в контролна среща, играна в Банско. Новите попълнения Ангел Бастунов и Карлос Охене вкараха головете за тима от Пазарджик, а в средата на втората част играчите на Вихрен успяха да изравнят.

През първата част Ангел Бастунов бе точен и момчетата на Любослав Пенев поведоха в резултата.

През второто полувреме играчите на Вихрен изравниха чрез Лазар Еринин, но само 2 минути след попадението Карлос Охене донесе победата на пазарджиклии.

Любослав Пенев направи малко промени в титулярния състав в сравнение с предишния мач срещу Локомотив Пловдив.

Хебър: Петър Дебърлиев, Лазар Марин, Виктор, Робърт Мазан, Георги Вълчев, Октай Хамдиев, Николас Пенев, Ангел Бастунов, Георги Николов, Архан Исуф, Стилиян Тисовски (Мартин Янков, Богомил Божуркин, Карлос Охене, Мартин Михайлов, Николай Николаев)