Хебър пуска билетите за ЦСКА в деня на мача

Хебър пуска билетите за ЦСКА в деня на мача

От Пазарджик приканват феновете да отидат по-рано на стадиона

Ръководството на Хебър (Пазарджик) обяви, че билетите за двубоя с ЦСКА ще бъдат пуснати в продажба в деня на срещата - неделя, 16 юли. Най-напред отворена за продажба на входните талони ще бъде касата до фитнеса.

Това ще стане след 10,30 часа и на нея ще се продават билети за всички сектори, с изключение на този за гостите - "Б". Отново в деня на срещата, но след 16 часа ще бъдат отворени останалите две каси - тази до езерото и касата до сектора за фенове на "червените" (големия изкуствен терен). Вратите на стадион "Георги Бенковски" ще бъдат отворени в 19 часа.

„Феновете на ЦСКА, ще закупуват билети само и единствено на касата до паркинга при големия изкуствен терен и от там директно ще влизат в сектор "Б", който е за гости. Те няма да бъдат допускани в останалите сектори дори по някакъв начин да са закупили билети за там", се казва в съобщението на Хебър.

От Пазарджик приканват зрителите на двубоя с ЦСКА да отидат по-рано на стадиона, тъй като пропусквателния режим ще бъде по-рестриктивен, a заради проверките на полицията влизането ще става по-бавно от обикновеното.

Двубоят между Хебър и ЦСКА ще се играе на 16 юли от 21 часа.

Лео Перейра идва в efbet Лига, отборът се пази в тайна (ВИДЕО)

Бразилецът вече има отбор у нас

Гидженов наруши мълчанието: Допускал съм много грешки

Реферът с любопитно интервю

Косич: Бързо усетих магията на този специален клуб! Само Локо!

“Локомотив се превърна в мой втори дом”, добави специалистът

Официално: ЦСКА 1948 представи Бернардо Коуто

Португалецът пристига в Бистрица от Спартак (Варна)

ЦСКА със съобщение до феновете

"Червените" припомниха за абонаментните си карти

Роден съдия отличен от Forbes

Геро Писков попадна в престижна класация

Звезда прати легенда да гледа български национал

Мартин Георгиев в радара на сръбския гранд

Мечти в синьо: „Синя Коледа“ прави двама фенове част от лагера в Анталия

Голямата награда, за която мечтае всеки левскар

БФС намали наказанието на Херо

Ботев вече обжалва решението