Хебър се отказа от бивш защитник на Славия

Хебър се отказа от бивш защитник на Славия

Вижте причината

Хебър се е отказал от привличането на левия бек на Славия Сибири Кейта. Бранителят изкара проби, но първо не е впечателил старши-треньора Веселин Великов, и втори не е успял да уреди отношенията си със Славия, за да дойде без пари.

Той има договор с белите до края на сезона. Кейта бе привлечен преди година от Хосе Мари Бакеро. След завръщането на Златомир Загорчич обаче изпадна от сметките му и вече 8 месеца не е играл.

Явно и това е повлияло при решението на Великов.

Той обаче се надява да привлече все пак защитник. Очаква се чуждестранен централен бранител.

"Дано по-бързо се върнем в Пазарджик. Не е сигурно, че ще вземем всичките си мачове у дома, но вероятността това да се случи е по-голяма. Знаете, че вкъщи и стените помагат", каза наставникът на Хебръ след загубата на "Герена". Очакваше се това да се случи в следващия кръг. На 1 септември пазарджиклии приемат Берое, но е малко вероятно срещата да е на "Георги Бенковски".

Костадинов: Веласкес е лидерът на Левски

Халфът на Левски и един от лидерите на тима Георги Костадинов се изказа много ласкаво за треньора Хулио Веласкес преди двубоя с Лудогорец.

Черно море отказа над половин милион от община Варна

Решението е временно

Официално: Нов договор за вратаря на Берое

Продължаваме да изграждаме бъдещето заедно, радват се в Стара Загора

Ботев (Пд) взима бивш играч на Уотфорд

Самуел Калу е бивш национал на Нигерия

Официално: Арда представи Ивелин Попов

Договорът му е до лятото на 2026 г.

Обявиха колко дължи Спартак Варна на футболисти

363 921,57 лeва са текущите задължения

Арда с Ивелин Попов срещу ЦСКА

Тунчев потвърди трансферът

Добруджа пусна в продажба билетите за Локо (София)

Втори мач за новака в Добрич

БФС обяви край на първи етап от важен проект

Мащабното изследване ще продължи своето развитие в следващите години