Хебър взел пари от Крумовград за победата над Ботев Враца

Хебър взел пари от Крумовград за победата над Ботев Враца
Източник: БГНЕС

Става въпрос за шестцифрена сума, дошла по линията Крумовград - Пазарджик.

Хебър е осребрил по отличен начин изненадващата си победа над Ботев (Враца), твърди "Мач Телеграф".

"Шефът Валентин Василев влезе преди мача в съблекалнята и ни обеща тройна премия. Такова нещо не е било през този сезон, дори в съдбоносните ни за оставане мачове", доверил пред вестника един от българските футболисти на Хебър.

След мача във вторник вечер, хебърци били събрани от президента си на мощен банкет в известно пазарджишко заведение, който продължил до късна доба с много поздрави по сюжетната линия за морал, чест, достойнство и феърплей.

С победата си над Ботев, "гробарите" върнаха в играта на 100 процента Крумовград, който вече отново държи съдбата си в свои ръце и при успех над Септември ще си гарантира бараж, за сметка на директното изпадане на врачани.

За показания феърплей Хебър е бил похвален от Ресорната комисия, която имаше свой представител на мача с Ботев (Враца).

Сега освен футболисти и треньори, да се облажат от непредвидената финансова инжекция, се надяват част от кредиторите на клуба. Хебър има стари задължения към местната полиция за охрана на срещите си, както и към градския хотел с едноименното име, който е ползван за режими от времето на Любо Пенев. Тяхното търпение е вече на предела и опасността от нов запор на клубната банкова сметка е напълно реална, допълва "Мач Телеграф".

ЦСКА обявява трети нов до дни

Камили не игра за Сьондерийске

Кой е с по-големи шансове - Апоел или Левски?

Реваншът е на 17 юли в Унгария

Синът на Любо Пенев пред трансфер в чужбина

Николас парафира с Егалео

Пирин вкара 5 на дубъла на ЦСКА в контрола

Мачът се игра в Благоевград

Ботев (Пд) взе бивш вратар на Черно море

"Канарчетата" обявиха Християн Славков

Официално! Лудогорец с изходящ трансферен удар

Българският шампион Лудогорец е активен на трансферния пазар и при изходящите сделки, като продаде крайния си защитник Аслак фон Витри на норвежкия гранд Розенборг.

Лудогорец се отърва от трансферно разочарование

Едно от малкото трансферни разочарования на Лудогорец – Педро Енрике, подписа с йорданския Ал Хюсеин.

Локо Сф подписа с осми нов

Диего Рапосо подписа договор с „Локомотив“ до лятото на 2026 година, обявиха столичните железничари на своята facebook страница.

Кокала: Веласкес закъсня със смените

Легендата на Левски Емил Велев - Кокала бе категоричен, че отборът не трябва да съжалява, че не е стигнал до победата срещу Апоел Беер Шева.