Херо се колебае на кой пост да пусне испанец

Херо се колебае на кой пост да пусне испанец

Вижте подробности

Треньорът на варненския Спартак Димитър Димитров се колебае на кой пост да използва Роберто Хименес в домакинския мач срещу Хебър в понеделник.

До този момент през пролетта испанецът се справя еднакво добре както като вътрешен полузащитник, така и в центъра на защитата, където игра и в последния двубой във Враца.

Ако Димитров пусне Роберто отново в защита, Бен Карамоко ще остане на пейката, тъй като изтърпелият наказанието си капитан Пламен Димов се завръща в сърцето на отбраната.

При положение че Хименес бъде поставен в средата на терена до Иван Йорданов, единият измежду Ивайло Климентов и Лерой Микелс.

ЦСКА започва и идния сезон на „Васил Левски“

ЦСКА най-вероятно ще стартира и сезон 2026/27 на националния стадион „Васил Левски“, пише „Тема Спорт“.

Мътят главата на Акрам Бурас

Халфът на Левски Акрам Бурас продължава да бъде обект на интерес от страна на бившия си отбор МК Алжер.

Теглят жребия за Купата днес

Днес ще станат ясни четвъртфиналните двойки за Sesame Купа на България.

ЦСКА с второ зимно попълнение (ВИДЕО)

Играчът е от Бразилия

Лео Перейра идва в efbet Лига, отборът се пази в тайна (ВИДЕО)

Бразилецът вече има отбор у нас

Гидженов наруши мълчанието: Допускал съм много грешки

Реферът с любопитно интервю

Косич: Бързо усетих магията на този специален клуб! Само Локо!

“Локомотив се превърна в мой втори дом”, добави специалистът

Официално: ЦСКА 1948 представи Бернардо Коуто

Португалецът пристига в Бистрица от Спартак (Варна)

ЦСКА със съобщение до феновете

"Червените" припомниха за абонаментните си карти