Херо: Завиждам на футбола, който показа Ботев (Пд) (+АУДИО)

Херо: Завиждам на футбола, който показа Ботев (Пд) (+АУДИО)

„Мъри е доказал, че е отличен треньор и има добри условия в Пловдив”

Радвам се на отбора на Ботев (Пловдив), защото показаха невероятна игра. Съдържателна, качествена и просто… завиждам на този футбол, който демонстрираха.

Това каза наставникът на Черноморец (Бургас), който изгледа от трибуните на стадион „Лазур” победата на „канарчетата” над Астана с 5:0 в мач от първия квалификационен кръг на турнира Лига Европа.

„Имаше някакво притеснение в началото, но смятам, че то бе през първото полувреме. След първия гол отборът на Ботев заигра така, както всички искахме”, каза Херо, който коментира и своя колега начело на „жълто-черните” Станимир Стоилов:

„Мъри е доказал, че е отличен треньор и има добри условия в Пловдив, включително финансова стабилност. За такъв човек, който може и знае, смятам, че той ще развива своя потенциал.”

Изявлението на Херо - в прикачения звук!