Хичо: Лудогорец казва големи неща, но после и ги постига

Хичо: Лудогорец казва големи неща, но после и ги постига

„В Левски има индикации за промяна“, смята крилото на Урал

Крилото на Урал (Екатерининбург) Николай Димитров гостува в предаването “От дузпа в тъч” на Sportal TV.

Хичо сподели мнението си за ситуацията в бившия му тим - Левски и защо според него дълги години “сините” нямат успехи.

“Моето мнение, че много дълго време се гледаше краткосрочно на развитието на отбора. Ясно е, че се изискват бързи резултати от всички, но според мен главното за успеха на “синята приказка” бе, че имаше ясна концепция и тя се знаеше от масажистите до изпълнителния директор и всеки я следваше. Видя се, че като се работи и има време нещата се получават. В момента има индикации, че тези неща се случват, но е важно да има спокойствие откъм финансовата част, структура, да няма външни намеси. Мисля, че сега нещата вървят в добра посока и се надявам Хубчев да получи достатъчно време”, каза Димитров, който коментира и хегемонията на Лудогорец на родна почва. Според него, ако някой клуб иска да настигне “орлите”, трябва да отговори на техните условия на работа и качество на инфраструктурата.

“Не съм изненадан от хегемонията на Лудогорец. Всичко рефлектира от инфраструктурата им и визията за това, което искат да направят. За да може някой да ги стигне, трябва да отговори на условията им и целите, които имат, защото това после определя бюджетът, който има, футболистите, които ще се привличат. Лудогорец казва, големи неща, но после и ги изпълнява”, каза Хичо.

Десподов започна възстановяването си от контузията

Българската звезда на ПАОК (Солун) Кирил Десподов от днес започна индивидуална програма за възстановяването от контузията си

НА ЖИВО: Берое - Ботев Враца 0:0

Берое и Ботев (Враца) се изправят един срещу друг в първи двубой от осмия кръг на efbet Лига

Алкарас се връща на корта за „Лейвър Къп“

Лидерът в ранглистата на АТР Карлос Алкарас ще се завърне на корта на отборния турнир „Лейвър Къп“, който тази година ще се проведе в Сан Франциско (САЩ) от 19 до 21 септември.

Арне Слот: Не очаквайте Исак да бъде по 90 минути на терена във всеки мач

Мениджърът Арне Слот предупреди феновете на Ливърпул да не очакват 90 минути от Александър Исак в предстоящия мач от четвъртия кръг на английското първенство по футбол срещу Бърнли.

Локо Пд взе румънски защитник

Локомотив (Пловдив) продължава лятната си селекция и подписа договор с Андрей Киндриш, съобщиха от футболния клуб. Централният защитник е с контракт за две години.

Първият AI изпълнител в България е факт – запознайте се с Mr. Mystery!

Музикалната сцена у нас вече никога няма да бъде същата.

Локо Сф картотекира двама нови за Левски

Георги Минчев и Ангел Лясков ще бъдат на разположение за Локомотив София в предстоящото столично дерби срещу Левски тази неделя, след като официално бяха картотекирани от клуба.

Свърши лятото, идва златото на 8888.bg

От 12.09 започва кампанията “Златна есен”

Сцената за върхови постижения е отворена със старта на номинациите за BEGE Awards 2025

Наградите ще бъдат раздадени на 26 ноември на специално събитие