Христо Янев дава последен шанс на основен играч

Христо Янев дава последен шанс на основен играч

Джеймс Ето'о мисли за трансфер

Новият старши треньор на ЦСКА - Христо Янев ще даде последен шанс на Джеймс Ето'о в дербито срещу Лудогорец в неделя вечер, преди да го извади от титулярния състав. 

Камерунецът започна в единадесеторката двубоя срещу Локомотив София в миналия кръг, но изигра поредния си слаб мач този сезон и беше заменен от Петко Панайотов в 73-ата минута. Дори и за малкото време, което прекара на терена, младокът направи повече от бившия играч на Ботев Пловдив.

В клуба са наясно, че камерунецът е класен играч, но желанието му за трансфер на всяка цена, който в крайна сметка не се случи през лятото, свали много формата му. Неговите мениджъри също му мътят главата и това съща му влияе негативно. Към този момент те търсят отбор, който да плати клаузата му през зимата.

След трансфера на Бруно Жордао треньорите на ЦСКА Душан Керкез, Валентин Илиев и Христо Янев, в първия си мач, неминуемо пускат португалеца като титуляр. Другото място пък е запазено за Ето'о, което определено не е правилно, защото Петко Панайотов по-често трябва да се задържа на пейката.

"Мач Телеграф" твърди, че ако камерунецът изиграе поредния си мач срещу "орлите", няма да има какво да го спаси от изваждане от титулярния тим за срещите след паузата в първенството.

Георги Илиев с интерес разказ за скандал с Ераносян

Рекордьорът по мачове в историята на българския футболен елит Георги Илиев гостува в подкаста „Код Спорт“, където разказа любопитна история как се е сдобрил със старши треньора на Локомотив Пловдив Едуард Ераносян след скандала между двамата в шампионския отбор на смърфовете.

Защитник на Левски се размина с околосветско пътешествие

Централният бранител на Левси Кристиан Макун, няма да пътува за международни мачове.

Генчев: Няма как да не сме доволни

“Червеният картон също улесни задачата”, добави треньорът на Локо (София)

Арангелов: Имаме математическа възможност да се спасим

“Допускаме пореден мач червен картон”, допълни наставникът на Септември (София)

Станоев: Надиграхме ги по всички параграфи

“В следващите мачове ще натрупаме още точки”, заяви халфът на Локо (София)

Локо (Сф) с класика срещу Септември (Сф) (ВИДЕО)

“Железничарите” се доближават на точка от топ 8