Христо Янев: Всеки съперник може да ни изненада (видео)

Христо Янев: Всеки съперник може да ни изненада (видео)

"Заминаваме напълно концентрирани, осъзнавайки какво трябва да направим", каза опитният полузащитник

Завърналият се това лято в ЦСКА Христо Янев сподели очакванията си от предстоящото гостуване на „червените” във втория квалификационен кръг на турнира Лига Европа на словенския Мура, съобщи репортер на Novsport.com.

"Нормално е настроението за мач от Лига Европа. Отиваме концентрирани, знаем какво трябва да правим. Надявам се да постигнем добър резултат.

Важно е да продължим. Добър резултат е този, който ще ни класира в следващия кръг. Гледахме Мура още докато бяхме в Турция.

Всеки един отбор може да ни изненада, важното е да излезем концентрирани и да правим това, което се иска от нас.

Няма значение колко сме концентрирани тук на летището, а като излезем за мача да покажем това, което говорим и оттам да дойде резултатът. Потенциал има в отбора, има доста качествени футболисти.

Въпросът е да се направи добра сплав между всички нас, да излежем и да покажем това, което можем. В никакъв случай не може да има подценяване.

Не виждам някой от нас да е печелил европейски турнир или да е бил 3-4 пъти някой от грандовете. Отиваме, осъзнавайки какво означава този мач. Знаем, че трябва да продължим", заяви Янев, който коментира с доза ирония последните скандали в клуба.

"При всички положения скандалите се отразяват на клуба. Аз не мога да спя вечерно време", каза с усмивка при заминаването на тима тази сутрин.

Готвят ли Лудогорец и ЦСКА 1948 ново голово шоу?

Двата отбора затварят неделната програма

Левски няма право на грешка в Добрич

На „сините“ обаче няма да им е лесно на пълния стадион "Дружба"

Шефът на Спартак Вн след позора: Ще вземем мерки

"Първо трябва да открием същността на проблема, а след това да намерим и неговото решение"

Славия гостува на Черно море с мисъл за топ 8

„Белите“ изпаднаха от втората четворка часове преди визитата на „Тича“

Бихме Косово при 16-годишните (ВИДЕО)

Националният отбор на България до 16 години започна успешно участието си в Турнира за развитие на УЕФА, след като победи Косово с 1:0 в първия си мач.

Треньорът на Берое: За две години не са ми свирили дузпа срещу водещ отбор

Старши треньорът на Берое Хосу Урибе изрази задоволство от играта на своя отбор, въпреки поражението с 0:3 от ЦСКА.