Христов и Райков на пейката

Христов и Райков на пейката

Две от новите попълнения на Левски - Тодор Христов и Симеон Райков, засега са със статут на резерви, научи „7 дни спорт". И двамата играят по лявото крило, но Христов изпитва проблеми и още не може да се сработи с почти сигурния титуляр на левия бек Орлин Старокин. Дошлият от Берое полузащитник така и не успява да направи един силен пробив в своята зона. Симеон Райков пък изигра най-силната си среща едва срещу израелския Ашдод.

Две от новите попълнения на Левски - Тодор Христов и Симеон Райков, засега са със статут на резерви, научи „7 дни спорт". И двамата играят по лявото крило, но Христов изпитва проблеми и още не може да се сработи с почти сигурния титуляр на левия бек Орлин Старокин. Дошлият от Берое полузащитник така и не успява да направи един силен пробив в своята зона. Симеон Райков пък изигра най-силната си среща едва срещу израелския Ашдод.

 

Последната контролата на сините завърши при резултат 1:1, а именно дошлият от Враца играч вкара попадението за Левски. Двамата почти сигурно ще седнат на пейката срещу Спартак Търнава в четвъртък, а като титуляр отляво ще почне Христо Йовов.

Уеслен: Усещането от победата е прекрасно!

Авторът на първия гол срещу ЦСКА бе щастлив

Борбен Черно море спря серията на ЦСКА - 2:0 (ВИДЕО)

Уеслен и Георги Лазаров донесоха радостта на “Тича”

Скандал! Левскари скандират: Смърт за Любо Пенев

Противно на обединението на цялата нация след новината за тежкото заболяване на футболната легенда Любослав Пенев, част от феновете на Левски вбесиха обществеността със скандална проява, твърди БЛИЦ.

Тунчев: Успяхме да си върнем облика

Старши треньорът на Арда (Кърджали) Александър Тунчев бе удовлетворен от характера на неговия отбор при успеха с 2:0 над Локомотив (Пловдив). 

Арда удари Локо Пд на Лаута (ВИДЕО)

Продължава добрата серия на отбора от Кърджали

На живо: Черно море - ЦСКА 2:0

Следете мача с NOVSPORT.COM

Английски кондиционен треньор започва работа в Лудогорец

Джон Филипс бе назначен на работа при "орлите"

Станислав Генчев: Не е лесно да изпуснеш два гола и да вкараш трети

Старши треньорът на Локомотив София - Станислав Генчев, сподели мнението си след победата с 3:2 над Ботев Пловдив

Димитър Димитров: Не заслужавахме да загубим

Старши треньорът на Ботев Пловдив Димитър Димитров заяви, че „канарчетата“ изобщо не са заслужавали да загубят мача срещу Локомотив София