Христозов: Играхме равностойно срещу Левски (аудио)

„Дано на „Герена” се отпушим и им вкараме гол”, каза той

Миньор е играл равностойно срещу Левски и по-сериозната грешка през второто полувреме, довела до гола, е единствената причина „чуковоте” да загубят, каза футболистът на перничани Николай Христозов след поражението с 0:1, предаде репортер на Novsport.com.

Мисля, че играхме равностойно срещу Левски. Една грешка направихме през второто полувреме и всичко се реши. Пак казвам, играхме равностойно и с помощта на публиката на моменти доста агресивно. Имахме положения и през двете полувремена, ако бяхме си вкарали положенията щяхме да победим, обясни той.

Дано на „Герена” нарушим традицията да не вкараме на Левски. До сега играхме основно с отбори от нашата черга, но мисля че срещу Левски и Черно море се представихме достойно, допълни Христозов.