Играчите на ЦСКА "под строй" на тренировка от летището

От Аерогара „София” „армейците” бяха откарани на стадион „Българска армия”, където проведоха тренировъчно занимание. Това обаче не е наказателна мярка на треньора Любослав Пенев, а част от програмата на тима.

Тимът на ЦСКА се прибра рано тази сутрин с полет от Варна, където вчера загуби от Черно море с 0:1 в среща от 27-ия кръг на „А” група, предаде репортер на Novsport.com.

След тренировката играчите бяха пуснати в почивка. Утре отборът подновява тренировки за предстоящия домакински мач срещу Локомотив (София) от 28-ия кръг на „А” група.

„Червените” все още са лидер в класирането, с точка повече от Левски. „Сините” обаче играят тази вечер срещу Спартак (Варна) и победата в мача ще означава, че „А” група ще има нов лидер.