Илиан Илиев: Изиграхме мача като контролка

Илиан Илиев: Изиграхме мача като контролка

Може би най-слабият ни мач у дома от години, ядосва се Илиев.

Старши треньорът на Черно море Илиан Илиев бе критичен към своя тим след равенството 1:1 с Арда у дома. Опитният наставник даде да се разбере, че ще има промени в състава за задаващото се дерби със Спартак Варна в следващия кръг.

"Това е един най-слабите ни мачове у дома през последните години - обяви опитният наставник. - Липсваше агресия и желание, неща, които трябва да променим за следващата седмица (б.а мач със Спартак Вн). Мисля, че резултатът е справедлив донякъде, след като изравнихме в последните минути, но ако бяхме загубили, нямаше да е несправедливо. След почивката чакаш друга реакция, имайки предвид, че идва дербито. Срещу Спартак трябва да сме по-агресивни. Този мач с Арда, изиграхме мача като една контролка."

"Ще реагираме с хората, в следващия мач може да има промени. С една победа ставахме първи. Да, може да се допускат грешки, но желанието е важно. Постигнахме резултат, който не ни задоволява, но е по-доброто в случая."

Официално! ЦСКА обяви Бойко Величков

"Армейците" му пожелаха много трофеи

Петричев: Пределно сме мобилизирани да отстраним Ференцварош

На този етап всяка грешка се наказва, каза изпълнителният директор на Лудгорец

Почивка за футболистите на ЦСКА преди гостуването на Арда

Представителният тим на ЦСКА ще започне подготовка за предстоящото гостуване на Арда от 5-ия кръг на Първа лига едва в сряда (13 август), обявиха от клуба.

Тунчев: Опитахме да отложим мача с Локо Пд

Ръководството на Арда е поискало мачът с Локомотив Пловдив да бъде отложен заради двубоя на кърджалийци с Кауно Жалгирис от Лигата на конференциите.

Ще надмине ли играч на Спартак Варна баща си?

Мачът с Левски със сигурност ще бъде запомнен от нападателя на Спартак Варна Даниел Иванов.

Повече от 100-ина отказали на ЦСКА

Близо 100 играчи са отказали на ЦСКА, ако се вярва на вече бившия спортен директор на "армейците" Пауло Нога.

Левски взима защитник

Левски е на път да привлече централен защитник, който е национал на Северна Македония.

Добруджа уреди девети нов

Добруджа до дни трябва да представи деветото си попълнение това лято.

ЦСКА води Милан в България

ЦСКА е на път да организира касов международен мач за завръщането на обновения стадион "Българска армия".